Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A híres FIDESZ nagy keresztény...

A híres FIDESZ nagy keresztény létére miért nem képes elrendelni december 24-ére munkaszüneti napot? -. -

Figyelt kérdés

Undorító, hogy le kell dolgozni 24-ét.

Ez olyan, mintha Izraelbe munkanap lenne HanukaxD


2010. dec. 9. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha a Fidesznek olyan nagy köze lenne Jézus tanaihoz, akkor nem azzal kezdenék uralmukat, hogy:

- fizetésemelést szavaznak meg maguknak (a nép kárára),

- és hogy meglopnak és megzsarolnak milliókat...

2010. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert a Fidesz nem keresztény! A KDNP (elvileg) keresztény beállítottságú párt. A Fidesz csak szavazat elszívás szempontjából lett keresztény!

Mindenesetre a KDNP-nek eddig egy darab életképes, jó javaslata nem volt, szóval szerintem ők a legkártékonyabbak a magyar politikára nézve! Arról nem is beszélve, hogy ugyanazt a szerepet játsszák ,mint az SZDSZ az MSZP alatt! Érdekes módon mindig a kisebb párt világnézete győz! Lsd: SZDSZ neoliberalizmusa az MSZP értékrendje lett!

2010. dec. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek Purgeriusszal, a KDNP-t úgy ki kéne hajítani, mint macskát szarni.
2010. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hehe osztályfőnököm kedvenc mondásaXD

Ismétlem: ironikus voltam:) Ők állítják magukról, hogy mekkora keresztények(például Schmidt palika úgy kezdte a köztársaság elnöklését, hogy "jajj, amíg nem kapok pápai áldást, nem csinálok semmit", meg a többi cirkuszi mutatvány:) A sok hülye vallási fanatikus meg be is nyalja( én is keresztény vagyok, de azért használom az agyamat).

2010. dec. 10. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!