Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » John Lennont tényleg a Zabhegy...

John Lennont tényleg a Zabhegyező c. könyv miatt ölték meg?

Figyelt kérdés
A South Parkba is benne volt de mondjuk nem minden igaz de azért kiváncsi lennék.
2010. dec. 11. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez kötelező olvasmány volt középsuliba, és a magyar tanár egyből úgy mondta, hogy készüljünk fel, hogy ez a könyv egy híres ember halálát okozta. Mondta, hogy nem másét, mint John Lennonét. :) Szóval elvileg igaz, én sosem olvastam ennek utána.

Mindenesetre nem tudom, hogy a könyv miben befolyásolta a gyilkos, mert szerintem hihetetlenül jó könyv. :) Nagyon régi, mégis a mai nyelven íródott szlengben, sőt még a csúnya szavakat sem mellőzi. :D Ez marad örökre a kedvenc kötelező olvasmányom, jó volt olvasni. :) (a főszereplő egy magatartás problémás egyetemista, de tulajdonképpen semmi érdemlegeset nem csinál, ami az olvasót gyilkosságra ösztönözné).

Úgyhogy simán maga a gyilkos volt anno elmebeteg és ráfogta a könyvre. :D

2010. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D Lehet h elolvasom.
2010. dec. 11. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

:D


Röviden: nem.


[link]


Itt a végén megtalálod bővebben is.

2010. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Oké, én csak ajánlani tudom, nem az a dögunalmas tipikus kötelező könyv, és nem is hosszú. :)
2010. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
azért ez így nem fedi a valóságot. se nem a könyv miatt, se nem az lsd miatt történt ami történt, hanem egyszerűen csak azért, mert Chapman elmebeteg volt.
2010. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, miért ölték meg, de itt van pár konspirációs teória ezzel kapcsolatban:


[link]

2010. dec. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!