Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "Mengele boncolóorvosa...

A "Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban" című könyv valós eseményeken alapszik vagy csak egy újabb propaganda?

Figyelt kérdés
Dr. Nyiszli Miklós: Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban
2011. júl. 30. 12:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%

Nem alapszik, hanem az egész igaz.

Egy túlélő írta.

Miután elolvastam, egy jó ideig nem tudtam másra gondolni. :/

2011. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
"egy túlélő írta" és? hogy bizonyítják be hogy igaz is? ennyi erővel elbújok 3 napig egy pincébe és amikor előjövök írok egy olyan könyvet hogy elvittek az idegenek, és mindenki el fogja hinni?
2011. júl. 30. 12:40
 3/34 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom,hogy igaz-e vagy sem,mivel most hallok először erről a könyvről! DE!

Milyen újabb propaganda? Gondolom szerinted Anna Frank is propaganda! Gondolom a kurucinfóból tájékozódsz! Holokausztot tagadod? Mert úgy beszélsz! Ha tagadod,akkor meg a kérdésed egyértelműen kijelentés!



Bocsáss meg kérdező,de függetlenül a válaszodtól tovább megyek: Mi lesz még kedves jobboldal? Elkezdjük tagadni az inkviziciót is?

2011. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nyomozómunkával kiderítheted. Keress névsorokat az auschwitzi orvosokról, ha ott lenne, hogy mi volt a feladatuk, még jobb lenne. Utána keresd meg a könyvben a főszereplő nevét (ha ez a Nyiszli az, akkor őt, nem olvastam még) és ha van egyezés, akkor akár igaz is lehet.
2011. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
57%

[link]


1946-ban saját kiadásában Nagyváradon jelentette meg Dr. Mengele boncoló orvosa voltam az Auschwitz-i krematóriumban című visszaemlékezéseit a haláltábor borzalmairól.


1947-ben vallomása a budapesti Világban folytatásokban is megjelent Az auschwitzi pokol c. alatt.


A hitlerista háborús bűnösök ellen folyó nemzetközi per során Nürnbergben az I. G. Farbenindustrie vétkes vezetőivel szembesítették (17 tárgyaláson volt jelen), s erről a szerepéről 1948-ban Tanú voltam Nürnbergben c. cikksorozatában számolt be, ugyancsak a Világban.

2011. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%

Ilyet nem lehet kitalálni, ami abban a könyvben van.

Arra író nem képes. Csak nagyon-nagyon beteg emberek. :(

(Ez nem érvelés amellett, hogy igaz, csak a saját véleményem.)

2011. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

már megbocsáss de szindikalista anarchista vagyok, se jobbos, se ballos, és igen, tagadom a holokausztot mivel nekem nem elég az amit a számba raknak, meg én foglalkozok az igazsággal. nézzél revizionista filmeket pl ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=y0Cv6vGPo8M&feature=related

2011. júl. 30. 13:33
 8/34 anonim ***** válasza:
44%
Természetesen valós, én is olvastam, minden szava igaz.
2011. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
54%

"ennyi erővel elbújok 3 napig egy pincébe és amikor előjövök írok egy olyan könyvet hogy elvittek az idegenek, és mindenki el fogja hinni?"


El.

2011. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
41%

És még a jobbosok mondják, hogy a kommunisták a hazudósak!


Mióta összeomlott az a k*rva vasfüggöny, egyfolytában a neonáciknak meg az egyháznak áll feljebb! Azóta divat lett holokausztot tagadni, gátlástalanul zsidózni, a középkori egyház bűneit tagadni, mindenféle rémmeséket kitalálni a kommunizmusról és valami szent eszmének beállítani a nácizmust meg a horthyzmust és azt hirdetni, hogy ezen rendszerek alatt volt Magyarország Aranykora!

2011. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!