Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a Zabhegyező c. könyv,...

Milyen a Zabhegyező c. könyv, hogyan értékelnétek? Érdemes elolvasni? Miről szól nagyjából? Van filozófiai tartalma? Meg lehet érteni a nyelvezetét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasod a könyvet, akkor rájössz, hogy a kérdéseidre nincsenek válaszok. Egyébként minél hamarabb olvasd el, nem fogod megbánni! De ne számíts semmi kommersz dologra, mert gondolkodni kell a mondanivalóján. Jó olvasást!
2010. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egész tele van filozófiai tartalommal, de nem ilyen hivalkodó és fennhangú. A kedvenc könyvem. Olvasd el.
2010. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes elolvasni! Mindenképp! A nyelvezetével nem lesz gond, eléggé szlenges, de nem vészes. Szinte csak filozófiai tartalma van, két nap alatt kiolvastam. Én az elolvasása után nagyon szomorú voltam, nagyon sajnáltam Holdent. Olvasd el, biztos, hogy megszereted!
2010. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megéri!

Én először csak a bátyámtól hallottam róla, aki maga igazából nem nagy olvasó, de tetszett neki, szóval kézbe vettem. Fél na palatt megvolt és imádtam. :) Tömör filozófiai tartalom az egész, amin el lehet gondolkodni és (nálam így van) nagyon gondolkodóba ejti az embert.

Ugyanakkor szomorú is, én nagyon sajnáltam Holdent, mert rendes fickónak tartom. :(

2010. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!