Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az április előtti sok MSZP...

Az április előtti sok MSZP fikázóktól, és a manapság még gyakoribb Fidesz fikázóktól kérdezném: AKKOR MIT AKARTOK?

Figyelt kérdés

Mert - és ezzel kapcsolatban már néhány kérdést is tettel fel - nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez 90 %-ban ugyanaz a réteg. Akik hőbörögtek az MSZP alatt, mert akkor nem jó. Várták a választást, mint a megváltót. Aztán mégse váltotta meg őket, ajjajj, megint átkúrták a fejünk, hőböröghetünk tovább.


Mit akartok? Mi nyugtatna le titeket?


(Annyit elárulok. A legtökéletesebb párt sem fogja a sült galambokat a szátokba reptetni.)


2010. dec. 25. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tartozom ezek közé, de megértem a problémájukat. Kérem szépen, elfogytunk a pártokból, akikben megbízhatnánk. Na ilyenkor mi van?
2010. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Én sem tartozom ebbe a kategóriába. Legjobban egy hiteles szociáldemokrata pártnak örülnék, ennek hiányában az MSZP-t támogatom.
2010. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%

"Legjobban egy hiteles szociáldemokrata pártnak örülnék, ennek hiányában az MSZP-t támogatom."


Szintén. Egyébként ők is elmehetnek az anyjukba.

2010. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen jobbik kormányzást.
2010. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

"A legtökéletesebb párt sem fogja a sült galambokat a szátokba reptetni"


Ezt mégis, hogy érted? Szerinted ebben az országban azért hőbörögnek sokan, mert dolgozniuk kell? Vagy azért, mert nincs munkájuk, vagy ha van, akkor kevés a fizetésük?

2010. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem. Hanem, hogy jön egy párt, aki a szarból 2 nap alatt kirántja az országot, mindenki válogathat a munkahelyek közül, az fizetések akkorák lesznek, hogy félévente lehet új kocsit venni.


Mert ezt várta a sok ember a Fidesztől, aztán egy hónappal utána már ment a duma itt is, meg máshol is, hogy "Hát semmi sem változott!"

2010. dec. 25. 20:01
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Én egy igazi szélsőjobboldali pártnak örülnék!! (tehát nem nemzeti, "lájti" párt mint a jobbik)
2010. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

"Ezt mégis, hogy érted? Szerinted ebben az országban azért hőbörögnek sokan, mert dolgozniuk kell? Vagy azért, mert nincs munkájuk, vagy ha van, akkor kevés a fizetésük?"



Azért mert nincs Jobbik kormányzás.

2010. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

"Mit akartok? Mi nyugtatna le titeket?

(Annyit elárulok. A legtökéletesebb párt sem fogja a sült galambokat a szátokba reptetni.)"


Ésszerű kormányzást, továbbá, ha a kormányzó párt azonnal kizárná azt akiről bebizonyosodott, hogy korrupt volt! (valahol így az én zsebemből is lopnak)

Ja és köszi a tanácsot, bölcsességed nélkül elvesztem volna a mikrokozmoszban :D

2010. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

"Én egy igazi szélsőjobboldali pártnak örülnék!! (tehát nem nemzeti, "lájti" párt mint a jobbik)"


Valójában én is, náci párt kéne ide kormányra. De egyenlőre csak Jobbikunk van.

2010. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!