Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudnánk róla, ha valamelyik...

Tudnánk róla, ha valamelyik ország bombázni készülne minket?

Figyelt kérdés

mostanában ezen gondolkozom és annyira félelmetes, hogy ez bármikor megtörténhet.

és sehová nem tudnánk menekülni.


2011. jan. 9. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem meg kezelésre van szükséged.


Egyébként, ha egy szomszédos ország akarna agresszíven fellépni Magyarország ellen, annak lennének előjelei. Ha meg egy távoli ország akarna minket bombázni, ahhoz át kellene verekednie magát a szövetséges szomszédaink légterén.

2011. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de ez hogy működik ? valaki mindig kémleli az eget és megállítja majd a repülőt ?
2011. jan. 9. 17:01
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2011. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem akarnak minket bombázni, mivel politikailag nem érdekük.

Gondolj arra, hogy a háború alá van rendelve a politikának, vagyis csak akkor tör ki, ha politikailag indokolt.


A szomszédos országoknak jelenleg nem indokolt minket támadni, mert politikailag eléggé ballépés lenne tőlük, mivel a nagyhatalmaknak nem érdekük, hogy háború legyen a térségben, ergó leállítanának minden katonai tevékenységet, mivel veszélyben lenne a gazdasági érdekeltségük.


De gondolom te nem vagy tisztában ennek működésével, jól hiszem?

2011. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészt, radarok ezrei pásztázzák a légteret folyamatosan. Finoman fogalmazva egy légy sem szállhat fel úgy az asztalról, hogy arról valaki, valahol ne tudna.


A másik: egy hivatalos hadüzenetről tudnánk. Egy hadüzenet nélküli bombázó pedig sohasem jutna be egyik ország légterébe sem, tehát esélytelen lenne neki bombáznia minket.


Magyarországnak pedig senkisem fog hadat üzenni, ugyanis minket, mint NATO tagokat védelmez a többi ország, így az USA és jóformán egész Európa állna mellénk

2011. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy, ha valaki bombázna minket és egy kis faluban laksz, mint én, akkor nem esne semmi bajod, mert ilyen kis nyomorult falvacskákra nem pazarolnak munyíciót. :)
2011. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Értem, hogy ezeket nem tudod. De ez elég hülye kérdés volt tényleg. Hány éves vagy? Én 13, de minden ilyesmivel tisztában vagyok!
2011. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, de sajnos ilyenekkel nem vagyok tisztában.
2011. jan. 9. 17:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát elég kár, hogy ilyeneket nem tudsz. Vagyis most már tudod őket. Ahogy már előtte elmondták, esélytelen, hogy a szomszédaink támadjanak meg minket. Egy távoli országnak sem érdeke jelenleg. Még a terroristáknak sem.
2011. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi egész biztosan nem, max a nemzetbiztonság. Valószínűleg megpróbálnák valami mondvacsinált ürüggyel evakuálni a területet, de az sem kizárt, hogy lefosnának minket és csak a saját bunkerükbe menekülnének.
2011. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!