Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi alapján döntötték el hogy...

Mi alapján döntötték el hogy ezek az emberek zsidók? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretnék veszekedést zsidózást és cigányozást,se turbómagyarozást!Csak én nem értem hogy ezekre az emberekre mi alapján mondják és döntik el hogy zsidók,mert ugye nem mindegyik vallja be hogy az,és nem valoszinü hogy mindenkinek végig nézték a családfáját.:)

Szoval én nem értem az egészet hogy aki mediában dolgozik,vagy kicsit pénzesebb arra egyből azt mondják hogy zsidó!A kérdésem hogy mi alapján döntik el hogy ő már pedig zsidó?Lehet hogy hulye vagyok,de ebben az országban már mindenkit zsidónak mondanak aki közszereplő vagy híres embernek mondható vagy már kicsit több pénze van az átlagnál!Jövő héten már győzike is zsidó lesz?:)


2011. jan. 12. 13:31
 1/7 Külföldi ***** válasza:
42%
Egyszerű: a netnáciknak(ha ezért le is leszek pontozva) rohadtul nem tetszik, hogy vannak olyan emberek akik okossabak tőlük, és kevés munkával meggazdagodtak. Ezért, hogy a kisebbségi komplexusukat letudják küzdeni, a jó öreg Hitlerbácsitól eltanult módon, a kicsit is gazdag embereket náciknak titulálják.
2011. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Külföldi ***** válasza:
23%
*Nem náciknak, hanem zsidóknak :D
2011. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Göring is azt mondta, hogy "Én döntöm el, ki a zsidó".

A szó pejoratív értelmében azok az emberek, akik nagy sikereket értek el, és ezért sokan irigylik őket.

Tehát ha valaki zsidó, az azt jelenti, hogy csak azzal magyarázható a sikere, hogy a többi zsidó segítségével sikerült magasra jutnia, nem a saját tehetsége árán.

Ha némely nép csak fele annyira lenne összetartó, mint a zsidóság, jobb lenne annak a népnek az országa(nem írok konkrétumot, mert nem mindenkire vonatkozik).

2011. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 71-es!


Elegge hibaztal, mert Goring kozel sem erre ertette.

Tudniillik, Goring helyettese, Erhard Milch zsido volt, es kerdeztek errol Goringet. O ekkor mondta amit te ideztel.


Szoval leccives, ne talalgassal mar.

2011. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 EG0 ***** válasza:

- Egy részük magát annak vallja, és ez jelenleg bőven elég ahhoz, hogy elhiggyük neki, hiszen kevés helyen jelent ez előnyt, és sok helyen hátrányt

- Egy részük szemita vonásokat mutat, pl. arc karaktere, esetleg a vezetékneve erre utal

- A túlnyomó többségüket pedig annyira utálja a linkelt teljesen komolytalan oldalnak az írója, hogy oda sorolja őket. Írhatta volna, hogy ismert b*zik, c*gányok, bűnözők, férgek, stb., de neki épp ez a "szitokszó" jutott eszébe.

Az oldal címe megtévesztő, semmi köze a tárgyilagosnak szánt Wikipedia-hoz, lehetne nyugodtan Jobbik-magyarazo.org vagy kurucinfo-fuggelek.org a címe.

2011. jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
erre nem tudok jó választ adni! Nekik mindenki zsidó aki nem az ő nézeteiket vallja! kb. ennyi
2011. jan. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmondanám nektek,a linken szereplők 90%-a legalább büszkén vállalja ,hogy az!
2011. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!