Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki hol vásárol? Multi vagy...

Ki hol vásárol? Multi vagy kisbolt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk speciális a helyzet: ugyan pest megyébenélek, 10 km-re a fővárostól kb, de a környékünkön olyan lusta, rabló, igénytelen, és bunkó kisboltosok vannak, hogy azokhoz még belső-szibériában sem menne az ember vásárolni, inkább gyalogolna még 4 kilómétert. Van egy bolt, amivel nem lenne komoly baj, ha az árukészlet fogalmát nem a szocializmusból vették volna, egy másik abból él, hogy 20-30 alkoholista vesz ott napi 100-150 üveg "kevertet", illetve, van egy áldott jó zöldségesünk, akinek egyfelől magas árai vannak, másfelől időnként kitalálja, hogy neki felvan írva egy-két-háromezer forint tartozás, és ameddig azt nem fizetik ki neki, nem lehet vásárolni nála. Hát ezek után multi. Bele se merek gondolni, hogy mondjuk ott ahol csak több falura jut 1 bolt, és még ennyi verseny sincs, milyen lehet az élet. Ugyanakkor, ameddig ténylegesen Pesten éltem, nagyon sokat jártam kisboltokba.
2011. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
multi. gyalog 20 percre van a legközelebbi bolt.
2011. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére a kisvárosunkban van jó pár bolt (zöldséges, pék, vegyes áru stb.), úgyhogy ha valamit meglehet venni itt, akkor kisbolt. Viszont, ha valamit nem találok a kisboltban, akkor kénytelen vagyok a multiba menni...
2011. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most azon gondolkodtam, hogy hol van itt kisbolt? Nem is tudnék mondani. Coop, Lidl, Tesco ezekbe járok. Néha Penny, Spar szinte soha.
2011. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most én is elgondolkodtam és van egy a közelben. De soha nem járok oda mert a multiban nagyobb választékot találok és olcsóbban.
2011. jan. 24. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:

mivel hogy a multi tönkretette a legtöbb kisboltot azért sajnos ott vásárolunk


nincs alternatíva

2011. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én inkább vásárolok multiban mint kisboltban. A kisboltban kisebb a választék és általában ők is a multiknál vásárolnak majd azt adják el megemelt áron.
2011. jan. 24. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Apróságokért kisbolt (tej, kenyér, reggelinek való), a nagybevásárlások meg általában multiban.
2011. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Multi. Kisbolt nemigazán van a közelben...
2011. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néha multi, úgy heti kétszer, többi nap kisbolt, nem kell minden nap nagybevásárlást tartani, kenyér szalámi ilyenekért nem megyek be a multiba.
2011. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!