Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye egy...

Kinek mi a véleménye egy bizonyos Kamumail állandó kötözködéséről a fórumon? Csak mert egyre többet látni belőle.

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Sverdans olyan 30 lehet, Kamumail talán 15, de sokkal nem több. Bocs, de semmi nem bizonyítja hogy az vagy akinek mondod magad, ahogy másokat is megkérdőjelezel. Ha te igazat mondasz, a másik is mondhat igazat, ha hazudsz, más is hazudhat. Ennyit ér egy anonim fórum. Mindenki azt ír, amit akar.
2011. febr. 4. 20:26
 22/28 anonim ***** válasza:
23%

Te kérdező!


Vicces ahogy sírsz, hogy mennyit kötekedem, pedig te kötekedsz a legjobban.


Vicces ahogy megmondtad, hogy te nem fogsz érvelni mert nem írsz le oldalakat, de gyakorlatilag oldalakat személyeskedsz:)


És vicces, hogy hülye vagy:)

A veled alkotott vitámban nem volt szó igazmondásról vagy hazudozásról. Mondtam valamit, észre sem vetted, nem cáfoltad meg, stb. Nem volt szó arról, hogy igazat mondana e bárki. Olyan mintha egy fizikai tételt kellene bebizonyítani, megtettem, te pedig nem.



Mellesleg kicsit nézz körbe, te szélsőségezek itt le, meg 15 évesezel le, te nyitsz topicot amiben sírsz, hogy mennyire csúnya vagyok és még én vagyok a hülye és gyerekes?:)

nézz magadba szerintem.


És mellesleg mint látod, a többség nem osztja a gyűlöleted igazán.

2011. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Bennem nincs gyűlölet, az csak benned van. Én le sem hülyéztelek, ez is a te sajátos megnyilvánulásod. Én csak a szélsőjobbot említettem meg, ami minden normális embert elrettentene. De őket nem itt kell keresni.
2011. febr. 4. 20:47
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
hát persze, hogy nincs és hülye sem vagy:) nah ha nem tudsz értelmeset mondani, akkor ne szólalj meg:) és ha nem bírod a kritikát akkor ne politizálj. ennyi:)
2011. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Igazad van. Inkább a szakmámba vágó oldalon próbálok segíteni, hátha ott nem hülyéznek le. Elvégre egy politikai oldal nem éppen az intellektusáról híres. Meddő vita, adok-kapok. Csinálja aki másban nem lát örömöt. Viszlát kamumail.
2011. febr. 4. 21:53
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Eddig szimpatikus volt a jobbik, de, ha ilyen emberekkel van tele mint kamumail, akkor már nem is tetszik. Engem is nagyon idegesít a kötözködése. Az ő válaszait el sem olvasom. Csöpög belőle a gúny és a gyűlölet, s az okoskodás.
2011. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

el sem olvasod de azért tudod, hogy csöpög, aha:)


tudod kérdező. hiába szítod itt eredmény nélkül az acsarkodást, (mellesleg imádom amikor egy hozzászóló az általam használt szavakat ismétli, itt pl a gyűlölködés), a valóság nem változik. fogadd el. én tudom, hogy ki vagyok, mi vagyok, tudom mit mondok, te és a hasonszőrű társaid el sem olvassák más mit ír. nah megyek mert van sok-sok értelmesebb dolgom mint egy hülyével vitázni aki képtelen r.

2011. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ez egy köcsög!

Biztos egy kis köcsög nyálas f...ó,a felső tízezerből.

2011. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!