Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen kutatásákért kapta...

Milyen kutatásákért kapta Heller Ágnes és filozófiai köre a 400 miliós támogatást?

Figyelt kérdés

Az origón olvastam hogy koncepciós pert folytatnak Heller Ágnes ellen.

Pedig ő egy igen komoly és fontos munkát végzett amiért 400 milió forint pályázati támogatást kapott.

Az érdekelne hogy milyen munkát végzett ezért a pénzért?

Milyen eredményekre jutott?


2011. febr. 7. 21:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

huha: megnéztem a wikipédián Jürgen Habernast, és neki is vannak jótripjei, pl bevezette a BALFASIZMUS fogalmát:idézet:

Jürgen Habermas vezette be az 1968-as baloldali, romboló diákmozgalommal szemben a Linksfaschismus (magyarul balfasizmus) fogalmat, ez talán fontos a marxizmus tanulmányozása közben.

2011. febr. 9. 09:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Jürgen Habermas megrögzött neomarxista, semmi keresnivalója nincs már sem a filozófiában, sem a szociológiában! A kutya sem kíváncsi már rá!
2011. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem folytatnak koncepciós pert Heller ellen, szítja ő a dolgokat magától is, amit persze meglovagol a Fidesz.


Egy kicsit megmosolyogtatónak érzek pár kommentet, hogy dehát ők több pályázaton nyertek ennyi pénzt, meg szét volt osztva sok ember közt, ami részben igaz, részben nagyon nem.



Hellernek jártam óráira,és egyébként több filozófus órájára is, aki belekeveredett a félmilliárdos pénzbotrányba. És én speciel egyáltalán nem tartom őt világraszóló filozófusnak.


Rettentő butaszágokat nyilatkozik évek óta a tévékben ,ahová meghívják, többször lebutázta a nézőket, hogy ők úgysem értik őt, legutóbb az csapta ki a biztosítékot nálam, hogy azt mnodta , "na jó, egy kicsit hazudtam".


Az EP-ben Morvainak volt igaza, és én is a pofátlanság netovábbjának tartom, hogy egy demokráciáról szóló konferencián csücsül , majd tényként közli ezt a teljesen téves álláspontot, hogy nem bántottak senkit 2006-ban, aki ott volt az utcákon. Te mit szólnál, ha ki lenne lőve a szemed ülnél otthon a tévé előtt és Ágnes asszony pár évvel később azt nyilatkozná Európa szeme láttára, hogy ez nem történt meg ?


Most előkerült ez a levele is,ahol ellenforradalomnak titulálja 56-ot. A legújabb, amit hallottam róla, hogy nem ismerte el, hogy ő írta, azt mondja, csak egy részét írta ő, a többit a volt férje gépelhette.. Micsoda pofátlanság egy halottra kenni ilyesmit, aki már meg sem vádheti magát ?


Ágnes egy sajátos világban él, napraforgásra hajlamos, emellett soha életében nem küzdött olyan problémákkal , mint a kisemberek , ezért nincs is benne kelő mennyiségű empátia, amit botor megnyilatkozásokkal tetéz.

2012. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!