Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A hírekben miért csak a...

A hírekben miért csak a cigányok ellen elkövetett bűncselekményekről van szó?

Figyelt kérdés

Még régebben hallottam valami olyasmit,hogy magyarok megvertek egy cigányt(már elég régen volt). Arról miért nincs szó,hogyha egy cigány(ok) ver(nek) meg magyar(oka)t? Engem szinte minden nap megakarnak verni,kiakarnak rabolni stb,volt olyan ismerősöm akivel ezt meg is tették,elment a rendőrségre de nem történt semmi. Félre értés ne essen nem azon az elven vagyok,hogy mindegy cigány dögöljön meg,és azzal meg pláne nem értek egyet,hogy meghalt egy négy éves kisfiú meg az apja... Ha lehet normális válaszokkal válaszoljatok alias nem olyanokkal,hogy "mert a cigányoknak mindent szabad."

15/l


2011. márc. 28. 11:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Álltalában nincs a hírekben etnikai bűncselekmény,ha van akkor arányosan van tálalva,rengetek megkéselt bőrfejet láttam már az aluljáróban siránkozni főműsor időben! Lehet,hogy rossz csatornát nézel?
2011. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont forditva látom a hirekben.20 esetből 18 esetben cigányok támadnak meg magyarokat.
2011. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom már mikor láttam,de most jutott eszembe,mert hétvégén beszélgettem az egyik ismerősömmel és azzal jött,hogy a magyarok mindig csak bele kötnek a cigányokba és,hogy csak pár olyan esetről hallott,ahol a cigányok a negatív szereplők... Erre beugrott,hogy régebben,mintha én is hallottam volna ilyesmiről,de lévén,hogy engem már nem egyszer akartak megverni/kirabolni nem igazán támogatom...
2011. márc. 28. 11:52
 4/20 anonim válasza:
100%
Fogalmam sincs... engem is állandóan csak bántani akarnak, de amúgy csak a szájuk nagy.. Bandáznak ezek mindenfelé.. Öcsémet is bántják.. a mai napig.. a SEMMIÉRT!... szóltunk a rendőröknek, és semmit nem tettek... Apukámba is belekötöttek... egy órával később egy kőműves bandába, akik viszont agyon verték őket.. nagyon durván! Percig nem sajnálom őket.. :) Nem értem különben, hogy semmi baj nem lenne... de visszaélnek mindennel.. azért dolgozunk, hogy ők megéljenek :) .. -.- Ha annyira szeretnek lopni, lopjanak össze maguknak egy másik országot >< De ne ezt, sok magyar gondolkozik, hogy elköltöznek, részben mi is.. Mert ez már vicc......
2011. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja pontosan a 11:47-es biztos sűrűn nézi az atv-t azért lát ilyeneket és nem a valóságot.
2011. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
A cigányok ellen nem lehet bűnt elkövetni!Csak igazságot szolgáltatni!!!
2011. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Most azt az árpádsávos faszit pont nem találom a neten,de rengeteg ilyen formát láttam már főműsoridőben ,hogy "megkéseltek a cigányok!" Lehet,hogy az Atv-ben is volt ilyen,ahogy az előző állítja,de én azt pont a hírtvben láttam! Namindegy is aki megszólított egy pöcccs!!!


http://www.youtube.com/watch?v=swkwWruGL4Q


http://www.youtube.com/watch?v=WEF5SHwX91c

2011. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Ezek már nem kisebbség, hanem nagyobbság........ -.-

tessék.. mai napig élne Marian Cozma ... ÉS mire volt jó, hogy megölték???? Semmire.. na erről beszélünk. Borzalom, és igen, ki vagyok akadva, mert nem lehet együtt élni ilyen emberekkel, sőt, már meg sem lehet próbálni! Vannak szabályok, ha idejöttek, akkor igenis, tartsák be! Ha nem megy, el lehet innen menni. Mi az már, hogy egy 6 éves kis cigány gyereknél már bicska van??? Ki akarja bántani azt a szerencsétlen gyereket?.. Mi magyarok biztosan nem.

2011. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én leginkább ezeken akadtam ki:

- amikor egy fehér bőrű férfi (neve nem jut eszembe) elsodort véletlenül egy színesbőrű gyereket, majd a felnőtt cigány lakosság agyonverte a saját gyerekei előtt (autóba ültek), miközben a cigány gyereknek semmi baja nem lett

- és a 2-3 héttel ezelőtt mikor az egyik faluban megjelentek a jobbikos "erői" és csak vonulgattak A pontból B-be és már attól össze_fost@k magukat, és elkezdték tépni a szájukat hogy hogy meg lettek félemlítve... vicces, mert amit ők csinálnak azt nekünk meg naponta kell tűrni, miközben azt halljuk, hogy jobban el KELL fogadnunk őket, meg hogy külön kormányprogram lesz (persze mert orbán is cigány) az ő védelmük és a közösségbe való beilleszkedésük érdekében (ezt meg meg lehetne oldani hamar, nem kell ide program: menjenek el dolgozni, ne lopjanak, ne verekedjenek, és kész is...erről csakis ők tehetnek)


Vagy ha lehetne ajánlanom egy dolgot: költözzön az összes cigány Magyarország egyik Keleti megyéjébe és akkor békén lesznek hagyva. Gondolom, lenne olyan megye ahol a fehérek szívesen helyet cserélnének velük...na akkor aztán ott lopkodják egymást...és akkor legalább lenne egy körzet (sőt szerintem oda is adhatnánk nekik ország gyanánt) ahol randalírozhatnak...de más megyébe nem tehetnék be a lábukat akiknek nincs minimum érettségije és nem tud felmutatni 30 éves korára 5 éves munkaviszonyt!!!!

2011. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
az Olaszliszka volt amiről beszélsz,azt bezzeg a szőnyeg alá seprik,meg a Cozma gyilkosságot is,ez a retek zsidó cigány média,a cigányok elleni gyilkosságok még a csapból is folynak,hogy dzsaj a szegííííy tesvííreket ölik a gádzsóókk,há segííccsenek mááá rajtunk szegíííny megílhetési cigáánnokon...hányni tudnék attól ami ebben az országban megy
2011. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!