Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sweetiegirl kérdése:

Mit csináljak, hogy tetszem egy fiúnak? Egyidősek vagyunk (tizenévesek. Sokszor piszkál, de van, hogy felém sem néz. Ha facebook chaten fenn van, néha ír, néha nem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A történetem kissé idegesítő lesz, persze, lehet, hogy csak nekem, hiszen én voltam az átélője. 19 éves lány vagyok. Sokáig úgy gondoltam, hogy annál szebb nincs, amikor évek óta csak látsz valakit, akivel csak barátok vagytok, de el tudnál képzelni vele többet is – míg végül, egyszer csak közelebb kerültök egymáshoz. Én abban hiszek, hogy ha jön a szerelem, akkor ott lesz, de nem kergetem, soha nem is futottam utána: ha egyedül voltam, akkor egyedül voltam és kész, nem problémáztam rajta.
2011. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te is nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést.
2011. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!