Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a Szebb Jövő...

Mit lehet tenni a Szebb Jövő Polgárőrség és a Védőerő ellen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk megszüntetni az okot, ami miatt létrejöttek - a bűnözési hullámot, ami ellen a rendőrség gyakorlatilag semmit nem tesz - és akkor értelmüket vesztik ezek a szervezetek.
2011. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Pintérnek és Orbánnak KELL sürgősen törvényt hozni ellenük! Szégyen az országra,hogy ilyen szervezet létezik.

Nem élünk Hitler korában!

2011. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Törvénnyel ezt nem lehet szabályozni, mindig vannak kiskapuk, lsd. MG meddig működött a betiltása után.


Az első hozzászólónál a pont, azért jöttek létre a szervezetek, mert igény van rájuk. Az okot kell megszüntetni, az pedig a bűnözés kordában tartása.

2011. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Fel kell számolni a cigánybűnözést, egyenlő bánásmódban kell részesíteni a magyarokat, rendbe kell tenni a közbiztonságot.

Mindössze erre lenne szükség, és már nem lenne igény rájuk. De amíg a kormány semmit nem tesz, és társadalmi igény van rájuk, addig úgyis maradnak, csak a nevük fog megváltozni.

És miért kellene bármit tenni ellenük? Kit bántottak? Szerintem senkit. Félnek tőlük? Kik? És miért? Érdekes, én nem félek… Lehet azért, mert nincs rá okom?!

Végre valaki, aki megvéd minket is!

Ha valaki pedig még csak képen látott cigányt, az ne ítélkezzen.

2011. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nincs olyan hét, hogy ne ölnének nyugdíjast az orkok addig biztosan nem fog megszűnni.
2011. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
mért nem a bűnözést akarják megszűntetni?
2011. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a nagypolitikának meg a cigányoknak nincs rájuk szükségük, de azoknak a magyaroknak, akiket nap mint nap rettegésben tartanak azoknak kellenek. Gyöngyöspatán 8 táborozó futamított meg 300 cigányt. Nem rossz arány. amúgy meg az egész csak egy nagy-rakás médialufi. Engem miért nem visznek húsvétkor táborozni?
2011. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit csinálnak ezek ketten? Én úgy tudom, még egy ujjal sem nyúltak senkihez.
2011. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni a randalírozó, időseket, gyerekeket megfélemlítő bántalmazó, rosszabb esetben meggyilkoló cigányok ellen?
2011. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

"Mit lehet tenni a Szebb Jövő Polgárőrség és a Védőerő ellen?"


Belépni az egyesületbe!

2011. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!