Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki tudja, hogy hányan élnek,...

Ki tudja, hogy hányan élnek, mekkora számban, azok a magukat Magyarnak mondó emberek Magyarországon vajon, akik rózsaszín ködben élnek, de valójában isten tudja, honnan és mikor keveredtek ide?

Figyelt kérdés
Tehát...akik se tévét, se rádiót nem néznek és hallgatnak, csak partikra járnak, buliznak, szórakoznak, vásárolgatnak és utazgatnak, esetleg csak olyan tévéadásokat néznek, aminek semmi Magyar, vagy pártjellegű vonatkoztatása nincs és ezért az sem tudják, hogy melyik fán terem itt az életszínvonal?
2011. máj. 15. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem sok, ez a szőke liba kategória kimerül 1%-ban körülbelül.
2011. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
A magyar, mint minden nemzetiség kis betűvel irandó. Nem hiszem el, vagy senki nem tudja ezt, vagy egy ember írja az összes kérdést. Alsós nyelvtan. A kérdést meg nem is értem, most mire vagy kiváncsi?
2011. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ozmium42 ***** válasza:
91%
Aki tévét, rádiót nem néz és hallgat, az rossz ember nem lehet! Ha viszont az alábbiakkal párosul, azt konzumidiotizmusnak nevezik, és ezt többek között a tévéből, rádióból tanulják, illetve ez a korszellem, amit minden kormány támogat, óriási pénzekkel.
2011. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
nem értem, h mi köze a magyarsághoz annak, hogy valaki tévét néz meg plázákba jár? meg hogy hogy keveredtek ide? hát úgy, hogy ide születtek
2011. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"csak partikra járnak, buliznak, szórakoznak, vásárolgatnak és utazgatnak"


Ezt úgy írtad, mintha bűn lenne. Még mindig nem értem, mit akarsz kérdezni, de szerinted az a magyar, aki a fent felsorolt dolgokat nem csinálja, csak a híradót és az újságokat bújja és a napi politikát értelmezi? Tényleg nem értem, mit akarsz ezzel a kérdéssel.

2011. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy én vagyok a hülye.
2011. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

akik rózsaszín ködben élnek, de valójában isten tudja, honnan és mikor keveredtek ide?



Mi van??

2011. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22


Akkor a fideszesek meg egyszerűen tudnak helyesen írni, mert megtanultak az iskolában, és nincs szükségük helyesírási könyvre?

2011. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jól értem a kérdést, mert elég sután van megfogalmazva. De ha jól értem, azokra gondolsz, akik egyáltalán nem foglalkoznak a közélettel és teljesen tájékozatlanok mindenben a világ dolgait illetően. Sajnos azt kell mondanom, hogy a fiatalok többsége már ilyen. Az oktatási rendszer szándékos vagy nem szándékos lezüllesztése, a kereskedelmi tévék primitív, zsigeri ösztönöket is célbavevő agymosása vezetett ide. Ma már a legtöbb tizen, huszonéves nem csak azt nem tudja, hol lakott itt Vörösmarty Mihály, de azt se tudja, ki volt. Meg nincsenek alapfogalmai, alapismereti a jogról, a politikáról, a földrajzról, akármiről a celebek marhaságin kívül.


Nyilván azért termelték ki ezt az emberfajtát, mert ideális alanya a reklámoknak, a marketingakcióknak, ideértve a pártok primitív politikai marketingjét is. Akinek nincs önálló tudása, képessége a világ dolgainak megítélésére, az mindig könnyen odacsapódik az éppen trendinek kikiáltott termékhez, legyen az autó, rágógumi vagy éppen egy politikus.

2011. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1., Kérdező: mi köze annak, amit összeírtál ahhoz, hogy valaki magyar-e, vagy sem?


2., A magyar mint népnév, illetve melléknév nagybetűvel írása az valami jobbikos betegség?

2011. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!