Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hungaristák! Ti hogyan lettete...

Hungaristák! Ti hogyan lettetek hungaristává?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Mit értesz hungarista alatt?

A nemzeti radikálisokat ne nevezd hungaristának. Hungarista az aki Szálasi eszméit követi, a többi az nem hungarista.

Én eléggé ilyen felfogású vagyok. Arra pedig nincs válasz, hogy hogy lesz az ember hungarista, egyszerűen megismer egy bizonyos irodalmat, világnézetet, utánajár, aztán csatlakozik egy mozgalomhoz. Az utánajárást pedig megelőzik személyes tapasztalatok. Érzi az ember, hogy valami nincs rendben, és keresi a válaszokat....

2009. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

Van, akinek a vonót teszik be a bölcsőbe,

van, akinek a Vonát!

2009. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Na pont az ilyen barmokról írtam mint a 2., aki olyan sötét, hogy vonát és a jobbikot hungaristának hiszi.
2009. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
De egy humortalan! :DDD
2009. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hungaristák alatt a hungaristákat értem.

Akinek van egy esze az látja hogy nem egészen klappol Vonáék eszméje a hungarizmussal.

2009. nov. 30. 19:35
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

"De egy humortalan! :DDD"


Tényleg az :))

Pedig fel volt neki dobva a labda. Na de biztosan messze intelligensebb annál, hogy a Poeta non fit, sed nascitur klasszikust megbecstelenítse holmi hungaristákkal. ;)

2009. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
aki elolvasta Szálasi könyvét mondjuk és azonosult vele.
2009. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Azért az tökjó hogy mindenki le lett pontozva (az eltérő vélemények ugyanúgy), de legalább most meggyőződtem róla h kapásból pontozgató csicskák látogatják ezt az oldalt elég nagy számban
2009. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Vitatkoznék azzal, hogy a Jobbik túlságosan távol állna a hungaristáktól. A párt és a magyar gárda nyilvánvalóan hungaristák (és neonácik) támogatását élvezi. A nemzeti őrsereg nevű társaság rendszeresen a gárdával együtt vonul fel szervezett alakzatban. De ha egymás mellé állítod a Jobbik és a hungaristák jellemző eszmei pontjait, jelentős az átfedés.
2009. dec. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"A párt és a magyar gárda nyilvánvalóan hungaristák (és neonácik)"


Ez az utóbbi időben kezd megváltozni, a jövőben ketté fog válni(vagy már meg is történt) a két irányzat.

2009. dec. 1. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!