Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit fogtok csinálni június 4-én?

Mit fogtok csinálni június 4-én?

Figyelt kérdés
Megemlékeztek vagy valami? Vagy titeket hidegen hagy Trianon?
2011. máj. 27. 09:13
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

Én aznap leszek 19 éves és túl leszek a magyar emelt szóbelin. :)


18/L

2011. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Azért kaptam lepontozást, mert emléknap helyett dolgozok? Hja...én vagyok naplopó mint egyes turbómagyarok...
2011. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csak egy magyar vagyok a sokközül Magyarországról.

Magyar vagyok, és baháí vallású.

Júniús 4-ére még nem szerveztem magamnak programot.

Az biztos, hogy elmondok egy imát határon túl élő magyar testvéreimért, és lehet, hogy még sírni is fogok, mert nekem is nagyon-nagyon fáj Trianon, de tudom, hogy ez Isten akarata volt, és ha Isten úgy akarja, akkor egyszer visszakaphatjuk az elvesztett területeinket.

Ha az ember szinte eszelősen ragaszkodik Istenhez, akkor Trianon sem fáj annyira, néha felszakad a seb, és vérzik, de nem érzi úgy az ember júniús 4-én, hogy ebbe bele lehet őrülni.

Tavaly még egész nap zokogtam júniús 4-én, és eddig minden évben ezt csináltam, amióta tudom, hogy mit tettek velünk a nagyhatalmak 1920. júniús 4-én.

Még csak egy hete vagyok Bahá'Ulláh próféta követője, de már most tudom, hogy van olyan erős a hitem, hogy idén nem fogom végigbőgni júniús 4-ét.

Mondjon mindenki egy imát határon túli testvéreiért, legyen bármilyen vallású is, mert ha teljes szívedből imádkoztok azért, hogy visszakaphassuk elveszített területeinket, akkor Isten meg fogja hallgatni a magyarok imáit.

Üdv: Annazara

2011. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Akkor leszek 20 úgyhogy bugizok :DD


Egyébként pedig Gyúrcsány is június 4-én született yehhh.:)

2011. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 34%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:28


Mennyire utálom a vallási fanatikusokat.

A kérdésre válaszolva. A nap folyamán elmegyek kb 5 percre a helyi Trianon emlékműhöz, aztán intézem a dolgaimat.

2011. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!