Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem féltek egy esetleges...

Nem féltek egy esetleges világméretű katasztrófától? Nem feltétlen természetire gondolok, hanem pl.3. vh, ilyesmi.

Figyelt kérdés

Én félek tőlük. Vannak a Bin Laden halála óta tartó fenyegetések is ugye, ha pl. tényleg Európára dobnak egy atombombát, mi lesz? Vagy ha Mo.-n addig fajul a helyzet, hogy polgárháború lesz? Vagy, ha az USA fellázad Európa ellen?

Soha nem bírtam elképzelni, hogy a háború alatt élt embereknek milyen sanyarú sorsuk volt, mekkora áldozatokat hoztak... És az a sok vér, kegyetlenség!

Rettenetesen félek, hogy oda fajulnak a mi dolgaink is...


Kort nem írok, mert komolytalannak tűnne a kérdés, pedig nem az :)


2011. máj. 28. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle.
2011. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én bevallom,hogy félek.És szerintem hamarosan be is fog következni akármelyik a leírtak közül.Remélem nem mind..:))

21/L

2011. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Én is gondolkodtam már ezen!Arra jutottam, hogy ha mondjuk atom támadás van, akkor az a bomba rám essen.Jobb könnyen meg halni, mint lassú kínok között!!!Ez érvényes a meteorokra is!
2011. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ne féljek tőle? Dugjam akkor homokba a fejem? :)
2011. máj. 28. 19:14
 5/20 anonim ***** válasza:

Én nem félek ilyesmiktől mert jelen pillanatban túl sok a HA...! Ilyen feltételezések alapján nagyon sok mindent ki lehetne találni, mint pl. mi lenne HA holnap kitörne egy világméretű járvány amire nincs ellenszer, és még sorolhatnánk egy csomó mindent....


Én maradok a valóságos dolgoknál és ha majd katasztrófára kerül a sor akkor gondolkodok, hogy hogyan tovább. :)

2011. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban félnek a magyarok attól, hogy miből fognak majd megélni..
2011. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek. Minek? Attól majdnem következik be? Csak rossz napom lesz tőle.

Abban hiszek, hogy minél többen félnek tőle, annál inkább bekövetkezhet, mert bevonzzátok. Úgyhogy hagyjátok abba! :)

2011. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Régen rengeteget álmodtam háborúról, pedig szerencsére egyet sem éltem meg.

Egyet remélek, ha netán mégis bekövetkezne valamelyik az általad leírtak közül, hogy a Párommal tudjak lenni, és ne épp külön (pl munkában, bárhol) legyünk, amikor lecsap bármelyik is..

2011. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Nem hinném, hogy ha Mo-n polgárháború lenne, az világméretű katasztrófának számítana :D
2011. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...

Tudod, nekünk, akik itt élünk, bizony a VILÁGUNK omlana össze. Szétbarmolt házak, rengeteg feleslegesen kioltott magyar vér... Mondjuk, ha neked meghalna egy PH-ban a férjed/feleséged/anyád/apád akkor is ezt mondanád? Kötve hiszem.

2011. máj. 28. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!