Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miből tudnak megélni a cigányo...

Miből tudnak megélni a cigányok? Megmutatom nektek, hogyan kell majd 700. 000ft-ból megélni ma Magyarországon nekik.

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 30. 17:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
Bárcsak én is cigány lennék!
2011. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%

1. nevelőszülőként a családi pótlék 1.83-szeresét kapod és nem 80.000 forintot.

2. elég szigorú szűrés van, nem lehet akárki nevelőszülő.

3. szociális segéky szinte semmi nem jár már nekik, hiszen azt az önkormányzatok adják és azoknaknincs erre keretük.


De hidd amit akarsz. Ahogy végigmegyek a szabolcsi putrikon kétlem,hogy többszázeret kapnának havonta.

2011. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

Biztos van egy pár akinek milliós autója van, de a cigányok 90 százaléka putriban él.

Milliós autóm nekem is van. a férjemnek is, sőt a gyereknek is. Még cigány se vagyok. És akkor mi van?

2011. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

szabolcsi vagyok..

A kertünk végén van az egyik cigánytelep,szóval aki nekem próbálja megmagyarázni,milyen egy putri..az rossz helyen jár.

A másik,hogy érdekes,hogy putri a házuk,nem dolgoznak kocsijuk mégis van mindnek,még ha nem is merci,de egy opel..

2011. máj. 30. 18:09
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem egészen így van(a részletek nem igazán stimmelnek),de azért van benne valami.
2011. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Én is gyakran láttam putrit Borsodban, de a legjobb autó Lada volt. A milliós kocsikkal járók általában uzsorások, védelmi pénzt szednek stb... Ők gyakran jobban megkárosítják a cigányokat, mint a magyarokat.
2011. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%
Hazugság a cikk, sokszor meg volt már cáfolva. De a jobbikos fanatikusok higgyenek, amit akarnak.
2011. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

Magyarán szólva?


Magyarán szólva persze, hogy vannak ilyenek, de egyrészt nem általános, másrészt eléggé sarkított ez a kis képregény.

Persze, senki mindenki szeretne munka nélkül sok pénzhez jutni, a cigányok is. Természetesen vannak is, akik alaposan ki is használják a lehetőségeket. De azért ha ez lenne az általános, akkor Magyarországon csak és kizárólag jómódú cigányok élnének. Nézd csak meg, ez az iromány azt sugallja, hogy a cigók minden hónapban több mint fél milkát kapnak adómentesen. Szerinted HOVA DUGJÁK???

Elássák? Fel lenne ásva fél Magyarország!

Ennyit elisznak? Már egynek sem lenne mája!

Házat vesznek rajta? Ugye te is láttál már putrit?

Merdzsóval járnak? Ennyi merdszót nem csináltak a németek!

Bankba teszik? Na az lehet. Erre nem gondoltam!


Szóval nem vitatom, hogy sokan kihasználják, hogy az állam kinyalja a seggüket. De ez azért messze nem olyan szinten van, mint azt ezek az irományok próbálják beállítani.


Mindezzel együtt nekem is az a véleményem, hogy a különböző jogcímeken adott segélyeket alaposan felül kell vizsgálni, mert az azért nem igazságos, hogy valaki CSAK AZÉRT kap támogatást, mert egy adott népcsoport tagja - AKÁRMELYIK népcsoportról is van szó!


Pedro

2011. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ma 18:04


Hány cigánynak van milliós értékű autója, és honnan tudod ezt?

2011. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%

Nos én sem most jövök a barlangból, de életemben eddig egy családot ismertem meg, akik hasonló módszerrel jutnak nagy vagyonhoz. Ők pedig nem cigányok...

Azért megnézik, hogy hova adják ki a gyereket, vannak követelmények/feltételek.


Viszont, volt egy cigány ismerősöm általános iskolában, akit árvíz miatt adtak be a szülei, aztán kivette egy család kb 3.os korában, és 18 évesen kapott egy házat, meg 2 millió forintot, vagy így valahogy...

2011. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!