Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Régen, ha a viccben leírt...

Régen, ha a viccben leírt események megtörténtek volna, akkor mit tettek volna a kisdiákkal? (vicc lent)

Figyelt kérdés
‎1953-ban megkérdeznek egy kisdiákot az iskolában, hogy ki az ő apja. - Az én apám Rákosi Mátyás, a hatalmas, a dicsőséges vezér. -Remek. És ki anyád? - Az én anyám a gyönyörű és gazdag Magyarország! - Jó. És mi szeretnél lenni? - Árva
2011. jún. 7. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jobbik meg a diktatúra - na ez a vicc (meg az is, hogy hatalomra fog kerülni, még a FIDESZ-nél is több is több szavazatot fog kapni, stb.).

Amúgy a kérdésre visszatérve: Hofi is sokkalt viccelt a régebbi rendszerben, mégis megengedték neki (ha jól tudom, az előadásaira még az elvtársak közül is bementek egy páran).

2011. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hofi már Kádár alatt működött, az teljesen más világ, mint Rákosi.
2011. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát ez tanárfüggő. valószínűleg, ha a tanár nem egy hazaáruló komcsi, akkor elbeszélgetett volna a gyerekkel, és nem adott volna semmilyen büntetést.


amúgy én így ismerem ezt a viccet:

- Kisfiam, mi szeretnél lenni, ha a nagy Sztálin lenne az apád?

- Árva.

2011. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!