Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbízható politikai válaszok....

Megbízható politikai válaszok. Vannak?

Figyelt kérdés

Mennyire hiteles itt az emberek szájából a vélemény egy-egy kérdésre? Kevés a 80% fölötti értékelések, de minden második 40% alatt van. Ebből arra lehet következtetni, hogy többnyire mindenki mindenki ellen van.


Mi a valódi igazság, mi a válasz a kérdésekre? Megéri-e itt kérdezni ingyen hazugságért, vagy inkább például - mondom PÉLDÁUL Csintalan Úrral beszélgetni másfél percet?


Miért nem mindig 50% fölötti értékelésűek az általános válaszok (amik törvénycikkből idéznek) és miért közelíti meg a szubjektív válaszok olykor a 100%-ot?


2011. jún. 22. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert ha azt mondom, hogy a jobbik lop akkor lepontoznak a jobbikosok, ha az amszp akkor az mszp-sek, ha a fidesz akkor a fideszesek.
2011. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most teljesen általános dolgot mondtál, én értékeltelek, mégis 66% os vagy, MIÉRT?!
2011. jún. 22. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a politika témakör. Ráadásul szinte az összes kérdés megszegi az oldal valamelyik szabályát. Egyszer megjegyeztem, hogy meg kéne szüntetni, de az a válasz jött valakitől, hogy nem fogják, mert az oldal olvasottságának fő oka ez a témakör. Talán van benne valami.
2011. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is vicces,amikor a véleményemet kérdezik és utána lepontoznak,akkor minek kérdeztek?
2011. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az is érdekes,amikor legalább 6-féle különböző nézőpontból mondanak ellent a kérdezőnek,sehol vagy alig van egy egyetértő,de azért a GDP-t ismerő racionális válaszolókat lepontozzák,a "zsidó taakrodj" hozzászóló meg 100százalékot kap! Rengeteg személyeskedés után én is válaszoltam:


"Vicces,ahogy olyanokat vagdosnak a fejemhez ,mint "miattad robbantki a háború" 1 részt akkor még nem is éltem,másrészről nem én akarok fegyverkezni! Nevetséges! Azt meg ,hogy milyen műsorok futnak manapság a TV-ben,mindíg a "hungaristák" vagy miktől tudom meg,"nézzed akko' a valóvilágot",most hanyadik évad fut kérdező?



Ezt a választ te írtad.


Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-10 09:37"

2011. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kellene szólni a moderátoroknak, hogy a gyűlöletkeltő / provokáló embereket ki kellene tiltani az oldalról?
2011. jún. 22. 13:50
 7/7 A kérdező kommentje:
A válasz szabályzatában is bele van írva, miért nem törlik?
2011. jún. 22. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!