Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politika témakörben a...

A politika témakörben a válaszok hasznossága szerint, vagy elvakult politikai nézetek szerint pontoztok?

Figyelt kérdés
Akárhányszor olvasom a témakört, azt látom, hogy a legkulturáltabb, legértelmesebb válaszok is csúnyán le vannak pontozva.
2010. okt. 6. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Én a libsiket és az antimagyarokat kapásból lepontozom ők meg engem úgy legfőképp arra pontoznak le ha kimered mondani a magyarság területi jogait.
2010. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Én is sajátosan értelmezem a hasznosságot, ha pl a kérdés az hogy "te miért vagy liberális", és valaki szépen leírja a sok liberális maszlagot, akkor lepontozom, mert ugyan válaszolt szépen a kérdésre, csak egy barom, és a hülyesége egyáltalán nem hasznos a magyar emberek számára.
2010. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

"Én a libsiket és az antimagyarokat kapásból lepontozom ők meg engem úgy legfőképp arra pontoznak le ha kimered mondani a magyarság területi jogait."


- No meg arra, ha nem értesz egyet a fentihez hasonló véleményekkel...


- Vagy esetleg az ellenkezőjével...


Sokan összetévesztik a pontozás alapját: itt nem aszerint KELLENE pontozni, hogy egyetértek-e az adott válasszal, vagy nem. Hanem inkább az alapján (mint az ki is vagyon írva), hogy "Hasznos volt számodra ez a válasz?". De az emberek többsége egy kanál vízben meg tudná fojtani azt, aki nem ért egyet vele valamiben...


Szerintem EZEN kellene valahogyan változtatni!


Pedro

2010. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Meg lehet nézni, hogy melyik politikai oldal hozzászólásait pontozzák le jobban. Ebből is világosan kirajzolódik, hogy a másik tábor mennyire "képes" elviselni az ellenvéleményt, azaz mennyire intelligens, kulturált és vitaképes. Engem személyesen hidegen hagy, ha lepontoznak. Itt a gyk-hu politikarovatában a százalékok általában nem a hozzászólót minősítik, hanem a (le)pontozókat...
2010. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

És még annyit, hogy nem szoktam lepontozni senkit, akkor sem, ha oltári marhaságot írt. Ha valakit nem érdekel mások véleménye, akkor miért jár politikai fórumokra?


(Találjátok ki, melyik oldalhoz tartozom :D)

2010. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
én egy antimagyar magyar vagyok, ezáltal le szoktak pontozni.
2010. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

ma 19:23


Te legalább bevallod de nem fog változni a véleményem a te fajtádról.

2010. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"fajtádról"


Szép szó. Csak puskát kéne adni nektek, és akkor jól ellennétek egymással. Még jó, hogy nálunk van Európa kulturális fővárosa idén.

2010. okt. 6. 19:30
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

ma 19:27


látom nem vetted észre az iróniát. hogy lehetek magyar létemre antimagyar?

amikor leantimagyaroznak mert nem vagyok arabbarát diktatúrapárti visszatrianontmost ember, attól agyfaszt szoktam kapni.

2010. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A válszok stílusából azt látom, hogy az intelligensebbik fele a népnek vagy nem ide ír, vagy itt meghülyül.
2010. okt. 6. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!