Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki magyarnak tartja magát,...

Aki magyarnak tartja magát, miért szapulja a magyarokat? Ezzel önmagát minősíti. Miért divat a hazánkat ócsárolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha egy nemzet túl gyávává válik, és van 1000 ember, aki cselekedni tud és akar, akkor az az 1000 ember a nemzet, a többi semmi. És itt jön a Teremtés, amikor majd a semmiből lesz valami.
2011. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

"Aki magyarnak tartja magát, miért szapulja a magyarokat? Ezzel önmagát minősíti."


Akkor ezzel a kérdést meg is válaszoltad. Aki magyarnak tarja magát ÉS szidja a magyarokat, annak mindenféle pszichológiai problémái vannak, önmagával nincs megbékélve.


"Miért divat a hazánkat ócsárolni?"


Ez egy kicsit más. Nagyon sokan vannak, akik azt hiszik, hogy ha ócsárolják Magyarországot, akkor ettől előkelő, felsőbbrendű idegennek tűnnek. A legjobb ezt ékezetek nélkül művelni, arra hivatkozva, hogy en mar kulfoldon vagyok, en mar leleptem ebbol a tetves orszagbol. Es ha nem ertesz egyet azzal, hogy magyarorszag=rossz, kulfold=jo, akkor szimplan irigy vagy, mert nem vagy kulfoldi :))))

2011. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az országgal nincs semmi bajom. A benne élő emberek egy nagy része viszont... Öltözködjön!
2011. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

"Mikor hat hónapos volt a gyerekem, elgondolkodtam, hogy ha az USA-ban élnék le kéne passzolnom szegénykét. S rosszul lettem a gondolatára. Hát inkább az itthoni szegénység"


Nem csak az USA-ban van ez így. Angliában, Németországban, stb. Csak ugye nálunk nagy a szociális juttatások sora. Az amit sokan szidnak. DE annyival jobb az USA-banm hogy ott megmarad a munkád addig amíg vissza nem mész. Míg nálunk már nem nagyon akarnak visszavenni. és ott sem kötelező 6 hónap után visszamenni. Az után fizetés nélküli szabadság.

2011. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hát elég nagy idióta lehet az olyan... mindenesetre fejlődési rendellenesség bizonyára szerepet játszik a dologban.
2011. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!