Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben az országban...

Szerintetek ebben az országban jó élni?

Figyelt kérdés
Én utálom ezt a retkes országot! Itt kirabolnak, leköpnek, csicskát csinálnak az emberből.
2011. júl. 9. 11:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
60%

Akkor húzz a fenébe. Pont elég ilyen örökké elégedetlen van, aki tök ugyanezt csinálja. Csak köpköd, morog, anyázik a koszos busz miatt, aztán eldobja a taknyos zsebkendőjét.


Véletlenül se tegyünk valamit, ááááh, az fárasztó. Anyázzunk névtelenül. Az sokat segít.


Amúgy ez a "retkes ország" nélkül nem is lennél. Meg a "retkes ország" tudósai nélkül nagy eséllyel nem is gépeznél. Csak szólok.

2011. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Minden országnak megvan a maga keresztje. Amerikában is kirabolnak és csicskát csinálnak belőled, ott meg félhetnél az idióta ámokfutóktól... Ha nem sikerül a legjobb helyre költöznöd ott is ugyanolyan sz*r
2011. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
59%
Költözz Ugandába
2011. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
47%
ilyen hozzáállású "emberekkel" nem is lesz jobb. rinyálás az bezzeg megy.
2011. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer sem raboltak ki, egyszer sem köptek le, egyszer sem csináltak belőlem csicskát. Szerintem jó itt élni. Javaslom, hogy költözz ki külföldre, hátha jóbb lesz neked. De vigyázz, nehogy csalódj.
2011. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
65%
mindenhol ez van...csak más országba azért jobb fizetéssel...ennyi a különbség...
2011. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

első,harmadik,negyedik!


Erről beszéltem! Ti már full csicskák vagyok XD Szarok vagytok ti is az ilyen embereket húzom le az utcán...

2011. júl. 9. 11:49
 8/43 anonim ***** válasza:
67%

szeretem a hazámat - úgy, amilyen,

rajongásig szeretem a gyönyörű, költői magyar nyelvet.

- ebből kiindulva szeretnék tenni, ami erőmből, képességemből telik - hogy jobb legyen : )))

----

"S mégis, magyarnak számkivetve,

lelkem sikoltva megriad -

édes Hazám, fogadj szivedbe,

hadd legyek hűséges fiad!


Totyogjon, aki buksi medve

láncon - nekem ezt nem szabad!

Költő vagyok - szólj ügyészedre,

ki ne tépje a tollamat!


Adtál földmívest a tengernek,

adj emberséget az embernek.

Adj magyarságot a magyarnak,


hogy mi ne legyünk német gyarmat.

Hadd írjak szépet, jót - nekem

add meg boldogabb énekem!"


József Attila

[link]

2011. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 rémuralom ***** válasza:
82%

Csatlakozom az előttem válaszolókhoz. Engem sem raboltak még ki, engem sem köpött még le senki, és belőlem sem csináltak csicskát. Ahogy, feltételezem, a kedves kérdezőből sem.


Azt tudom tanácsolni, amit Gyurcsány tanácsolt, még amikor miniszterelnök volt: akinek nem tetszik, el lehet innen menni!

2011. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, te dolgozol Magyarországon, vagy csak az adófizetők pénzén élsz még?
2011. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!