Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretnék effektíve tenni...

Szeretnék effektíve tenni azért, hogy ebben az országban az emberek élete jobb legyen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, hogy valamilyen egyesületbe, alapítványhoz, körhöz való csatlakozást. Ti mit ajánlotok? Vagy esetleg mást?
2010. dec. 30. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapíts cégeket és foglalkoztass munkanélkülieket.
2010. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem meg küldhetnél pénzt! Tudom a pénz nem boldogít, de jobban érezném magam, ha ki lenne fizetve a lakáshitelem!

:D

2010. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék effektíve tenni azért, hogy ebben az országban az emberek élete jobb legyen. Mit tehetnék?"


Sajnos a legtöbb embernek pénzügyi problémái vannak, és azt akarja megoldani, majd utána jöhet ez az alapítványi bohóckodás.


Drágák az árak, nagy a munkanélküliség, alacsonyak a fizetések.


Ha ezt megoldod, akkor szuper vagy, de eddig semmilyen alapítványnak, semmilyen segítőszervezetnek, semelyik pártnak nem sikerült.

2010. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vállalj önkéntes szociális munkát.
2010. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pénzem nekem sincsen sok, viszont tudásom, energiám, időm van, ezért gondoltam, hogy egy alapítványhoz csatlakoznék.
2010. dec. 30. 12:36
 6/19 anonim ***** válasza:

"Drágák az árak, nagy a munkanélküliség, alacsonyak a fizetések.


Ha ezt megoldod, akkor szuper vagy, de eddig semmilyen alapítványnak, semmilyen segítőszervezetnek, semelyik pártnak nem sikerült."



Nem nemsikerült, hanem nem akarják. Én mind a négy parlamenti pártnak beküldtem egy erre vonatkozó tervezetet. Szerinted mennyit foglalkoztak vele?

2010. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jó, igaz, nem is akarták.


Ismerjük őket..


És sajnos a mi kezükben 0 erő van, minden rajtuk keresztül mehet csak végbe.

2010. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Én is benn lennék ilyenbe!Milyen ötleted van?Szerezz valami támogatokat és benne lennék én is.Én a hajléktalanok és a drogosok munkába állitásán fáradoznék elsősorban.Ha van öteleted akkor írj.

2010. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Az áraink már eu-s szinten vannak, csak épp a béreket is arra kéne emelni... Miért van az, hogy a határ másik oldalán egy egyszerű takarítónő havonta megkeres annyit, mint nálunk egy átlagos (teszem azt minimálbérért güriző) munkás fél év alatt?
2010. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, ne offoljuk szét a kérdést :)
2010. dec. 30. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!