Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves fideszesek, jobbik...

Kedves fideszesek, jobbik ellenesek. Ehhez mit szóltok? Talán idézzem a híres reklámot? -"Apa kezdődik? "

Figyelt kérdés

Rögzített,vágatlan telefonbeszélgetés,Juhász Oszkár(jobbik) polgármester,és Balázs józsef(fidesz) képviselő között.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i9AJk..



Aki nem tudja a történetet:

[link]


[link]


2011. júl. 19. 18:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

19:54


"Nem a militarista táborok finanszírozására kell mennie a támogatásoknak, hanem munkahely teremtésre."


Ezt lehet tudni valahonnan?

2011. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Ezt lehet tudni valahonnan?"


Én a jobbikból eddig csak a magyar gárdát láttam.

És az gondolom nem olcsó.

Mit csinált volna a jobbik Gyöngyöspatán? Odaszervezett volna pár fiatalt, akik elnyaralgattak volna évekig. És az őrzés nem olcsó A fidesz legalább közmunkára viszi a cigányokat.

2011. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

ma 20:12



Ezt a kurucinfóból vetted le?

Sajnos direkt,indexes linket is beraktam.


Amikor már nincs érv,akkor jelzőket kell illetni.

Kedves barátom nem is ismersz,de nyugodtan tehetsz egy szívességet a narkós édes anyukáddal együtt.


Talán beletiportam a lelkivilágodba,mert a fidesz nem az aminek előadja magát?:)

2011. júl. 19. 20:33
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező:

Idézem magamat: "1. A Fidesz egy f@sz, mint az MSZP volt " szóval nem tiportál bele ezzel a lelkivilágomba.


Azzal viszont igen, hogy az anyámat szidod, ez még egyértelműbben jelzi az értelmi színvonaladat, és csak ráerősít a korábbi megállapításomra.

2011. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

ma 20:54


Sajnálom elragadtattam magam.

Emellett viszont,nem először van így,hogy nem tudok zöld ágra vergődni a cigányozással kapcsolatban,mivel rögtön rasszizmust vágsz a fejemhez.Nem egyszer veszekedtem már veled ha fogalmazhatok így.



Sajnálom még egyszer.Viszont ugyanazt hajtogatod mindig..

Kérlek adj egy linket,ahol olyan tökéletes híreket találok.

2011. júl. 19. 21:14
 26/29 anonim ***** válasza:
50%

Most nem vágtam a fejedhez rasszizmust, ha szabad megjegyeznem.

"Kérlek adj egy linket,ahol olyan tökéletes híreket találok.

" Sajnos ilyen nincs, de a kurucinfo híreit egyáltalán nem szabad figyelembe venni. Ezt nem azért mondom, mert szélsőjobboldali, vagy mert jobbikosok olvassák, hanem mert egyrészt uszító (most komolyan mi értelme van az embereket egymásnak ugrasztani, megy az sajnos anélkül is, nem kell rátenni még egy lapáttal), másrészt meg mert olyan minősíthetetlen stílusban és hangnemben ír, amit szerintem egy civilizált ember nem engedhet meg magának. Otthon egymás között, vagy a kocsmában még talán elfér, de mint média és hírforrás nem. Nekem ez a bajom a kurucinfóval. Szerintem aki ezt olvassa és szentírásnak veszi az nem egy civilizált ember.

2011. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nem veszem szentírásnak.

Viszont,amit most leadott,említett hír.

2 mondatot keress,ami nem civilizált emberhez illik.

Nem hiszem,hogy találsz.


Attól még,hogy valaki cigány lehet jó ember ugye?

Attól,hogy egy ilyen esemény a kurucon jelenik meg,lehet igaz ugye?


:)

2011. júl. 19. 22:40
 28/29 anonim ***** válasza:
34%

Késő van végigolvasni, de egy mondatot találtam: "...rágalmazott a gazember, ahelyett, hogy közpénztolvaj bűntársának ügyéről beszélt volna."

Egy közmédiában soha semmilyen körülmények között nem szabad ilyen hangnemben beszélni más emberekről. Még ha igaz akkor sem, kivéve talán, ha bíróság előtt bizonyított a tény. Egy noname blogban talán elfér, de egy olyan helyen, ami hiteles hírforrásként állítja be magát, ott nem.

2011. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
O1G
2018. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!