Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történik Gyurcsány Ferenc...

Mi történik Gyurcsány Ferenc fel nem vett járandóságaival?

Figyelt kérdés
Köztudott,hogy lemondott miniszterelnökünk nem vette fel a havonti számfejtett járandóságait. Jogszabály írja elő,(1997.július 1-től) hogy a köztisztviselők járandóságaikat csak az általuk megnevezett folyószámlára történő utalással kaphatják meg,tehát nem utalták, hanem számlán tartották. Most,hogy lemondott, egy összegben felvehetné. Ha nem ezt teszi, hová könyvelődik?
2009. ápr. 3. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Bajnai Gordon új nyaralójába.
2009. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Amennyire tudom, eladományozta különböző karitatív vagy más hasonló jellegű szervezeteknek.
2009. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

minden hónapban felvette fizetését

aztán egy alapítványnak átutalta


(saját alapítvány)

2009. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

akárki mondhatja, hogy nem veszi fel a fizetését, hanem eljótékonykodja, és biztos sokan el is hiszik, bár az átutalási megbizást nem láttuk. úgyhogy nincs bizonyitva hogy mit csinált a pénzzel, csak mondta. mondani bármit lehet.

szerintem ez csak egy propaganda, hogy jobb szinben tűnjön fel.

2009. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Én azt hallottam, hogy az államkasszába adta be a fel nem vett járandóságát, de ezt szerintem csak találgatni lehet, biztosat csak ő tud. Nem hinném, hogy most felvenné a fel nem használt járandóságát.
2009. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Átutalják az Apró család számlájára.Bár amit ellopott a soxorosa a fel nem vett pénzeinek.
2009. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!