Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Politológia diplomával hol...

Politológia diplomával hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha kiváló minősítéssel végeztél, és te voltál az évfolyam legjobbja, akkor esetleg el tudsz helyezkedni valamelyik társadalomkutató, elemző cégnél, vagy taníthatsz az egyetemen. Egyébként elmehetsz újságírónak, riporternek, rosszabb esetben recepciósnak, buszsofőrnek, taxisnak, pizzafutárnak, éjjeliőrnek, elődöntős megasztárnak, bártáncos(nő)nek, (átképzés után) gyógymasszőrnek, vagy telefonos távgyógyásznak. Bocs, de nem nagyon tudlak vigasztalni.
2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Utcaseprőként a fővárosban.
2011. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Foxyy ***** válasza:
87%

már el is végezted, vagy ez még csak terv?


ha terv, és érdekel, akkor vágj bele, ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak az emberek. itt gyk-n bármilyen szakmára, diplomára rákérdezel, úgyis azt mondják, h végül McDonald's alkalmazott leszel. ne foglalkozz az irigy emberekkel.


a politológia nagyon érdekes, ha valami érdekli az embert, akkor tanulja azt, a mai világban már van választási lehetőség.


szerintem ha tagja lennél egy pártnak vagy ha az ELTE-n végeznél, nem maradnál munka nélkül. addig is figyeld a lehetőségeket, mert az egyetemen is akadnak.

2011. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most kezdem a pannon-on. Köszi a bíztatást. Jobbik tag vagyok, de itt kihangsúlyozom, hogy TAG ..még nem több. De ez változhat. Ezek szerint ez még a javamra is válhat?
2011. júl. 26. 22:15
 5/10 Foxyy ***** válasza:
86%

nah, szerintem jól csinálod. ha engem felvettek volna politológiára, én is csatlakoztam volna egy párthoz, de most az élet másfelé sodort.


ha aktív tag leszel a Jobbikban, előbb-utóbb komolyabb feladatokat is rád bíznak majd. ez nem lesz azonnal, azt hiszem 5 év tagság a feltétele annak, h komolyabb pozícióba kerülhess. szóval türelemmel kell lenni.

de mondom, én is azt csináltam volna, amit te, lehet, h nem mentem volna vele semmire, de én azt vallom, hogy aki szorgalmas, az tud érvényesülni.

2011. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Csapódj egy párthoz, vagy érdeklődj karrier irodákban.
2011. aug. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

"Utcaseprőként a fővárosban.

"


az még mindig jobb, mint olyan korcsnak lenni, mint te

2011. aug. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

"szerintem ha tagja lennél egy pártnak vagy ha az ELTE-n végeznél, nem maradnál munka nélkül. addig is figyeld a lehetőségeket, mert az egyetemen is akadnak.

"


ez így van.

a sok itteni hőbörgőt meg azonnal ki kell végezni vagy kényszermunkatáborba zárni!

2011. aug. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

"azt hiszem 5 év tagság a feltétele annak"


ez nem igaz

a mostani funkcionáriusok jó része nem volt a tag az ősidőkben "MIÉP-JOBBIK harmadik út" időszakban.

3 év elég

egyébként nem is biztos, hogy addig lesz Jobbik

2011. aug. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Keves Kérdező! Nem tudom, figyeled-e még ezt a kérdést, reménykedem benne. Tudnál véleményt mondani magáról a PE-ről, és a szakról, valamint, hogy mi lett utána? Elképzelhető, hogy énis politológiára megyek :) köszönöm előre is!
2017. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!