Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek csakis kizárólag...

Totya1777 kérdése:

Szerintetek csakis kizárólag háborúlval lehetne megoldani egy XXI.század beli határrevíziót Magyarországon,a trianonkor elvett területek visszaszerzésére?

Figyelt kérdés
Normális válaszokt szeretnék
2011. júl. 30. 01:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki ezzel van felfordulva. De jó egyeseknek, hogy ez a legnagyobb problémájuk. Mivel lenne jobb ha akkora lenne az országunk? A mostanit se tudjuk normálisan irányítani. Sőt mindig jönnek azzal, hogy fogy a magyar. Azokon a területeken több a nem magyar mint a magyar.
2011. júl. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
hát mondjuk engem azért érdekelne ez,mivel én nem vagyok magyarországi magyar, hanem délvidéki(szerbiai) amúgy meg ha egy normális párt kialakulna vagy vissza térnénk a királyságra,akkor jobban tudnánk irányítani.meg ha akkor nem vették volna el azokat a területeket,akkor szerinted most is több lenne erdélyben a román,vagy fölvidéken a szlovák?? én nem hinném..
2011. júl. 30. 01:40
 3/35 anonim ***** válasza:

Nem. Azzal se. (Mindenki ellenünk lenne. A környező országok, a NATO... Folytassam?)


Pedro

2011. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
pedig háborúval lehetne..1940-ben Horthy vissza kapta Székelyföldet,Kárpátalját,a Felvidéknek valamennyi részét és Bácskát,cserébe csak hadat kellet üzenni szlovákiának. miért ne menne ez újra? [link]
2011. júl. 30. 01:51
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

Kismillió ilyen kérdés van már.

Én abszolút nem értek egyet veled és az alábbi kérdésnél kifejtettem az én álláspontom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__204..

Itt most nincs energiám megint leírni.

52%-os barátunk pedig majd mindjárt jön és megmondja a tutit, hogy ki kell irtani minden mocskos románt és szerbek és azzal meg lesz oldva.

2011. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
22%

"meg ha akkor nem vették volna el azokat a területeket,akkor szerinted most is több lenne erdélyben a román,vagy fölvidéken a szlovák?? én nem hinném..""


Akkor is azért vették el mert már akkor se volt többségben a magyar.

2011. júl. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

"pedig háborúval lehetne..1940-ben Horthy vissza kapta Székelyföldet,Kárpátalját,a Felvidéknek valamennyi részét és Bácskát,cserébe csak hadat kellet üzenni szlovákiának. miért ne menne ez újra?"


Azóta olyanoknak vagyunk a tagja mint Eu, NATO, ENSZ.

2011. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

"ha akkor nem vették volna el azokat a területeket,akkor szerinted most is több lenne erdélyben a román,vagy fölvidéken a szlovák??"


Egész Erdélyben és az egész Felvidéken?

Minden bizonnyal.

Akár a nyakamat is rátenném.

Évszázadok alatt is csak néhány százalék változás volt. 90 év alatt miért lenne több?


"1940-ben Horthy vissza kapta Székelyföldet,Kárpátalját,a Felvidéknek valamennyi részét és Bácskát"


Kárpátalját 1939-ben szálltuk meg. Az volt az egyetlen háborús lépés.

A többit mind diplomáciával szereztük meg.

I. és II. bécsi döntés.

Ezt azért illene tudnod.

A Bácska pedig már nem határrevízió volt, hanem a németek oldalán való bevonulás és szerb területek megszállása.

Aztán mi lett belőle? Elvesztettük a háborút és a területeket is.

Marha sok haszna volt, mondhatom.


"cserébe csak hadat kellet üzenni szlovákiának. miért ne menne ez újra? "


Hát nem is tudom!

Talán mert van egy komisz szervezet, amit NATO-nak hívnak és aminek mi is és Szlovákia is a tagjai vagyunk.

A NATO pedig a megtámadottat védi.

Majd ha képes leszel legyőzni az USA, Németország, Franciaország, Olaszország és az Egyesült Királyság teljes haderejét, akkor szólj és lehet szó háborúról!

Addig az egész öngyilkosság.

2011. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

01:57

[link]


Sepsiszentgyörgy - 60 ezer főből még ma is 45 ezer magyar(pedig mélyen bent van romániában)

Székelyudvarhely - 37 ezerből 35 ezer magyar(ez sem a határ mentén van..)

erre mit mondasz?

2011. júl. 30. 02:30
 10/35 anonim ***** válasza:

Ne csak főként magyar lakta városokat néz, hanem egész Erdélyt. Persze vannak városok ahol még ma is többségben élnek a magyarok, de...

[link]

2011. júl. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!