Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatnátok egy ilyen kezdemé...

Támogatnátok egy ilyen kezdeményezést?

Figyelt kérdés

A bevándorlással kapcsolatban vetődött fel bennem az ötlet, hogy esetleg be kellene vezetni egy olyan nemzetközi jogszabályt, ami korlátozná az országok közötti vándorlást olyan szinten, h a bevándorolni kívánt személynek bizonyos feltételeknek meg kellene felelnie.

Velejárója lenne, h az EU-n belül az országhatárok újra nem csak a földrajzi határok lennének.

Ez által megszűrhető lenne, h ki az, aki alkalmas a hosszabb távú letelepedésre,

Magyarán mondva, aki nem tud felmutatni semmit, az marad otthon.

Aki pedig az eddigi előélete alapján várhatóan olyan tevékenységet fog folytatni, ami építő, jellegű azt tárt karokkal várják bármely országban.


2011. aug. 9. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkit pakoljunk vissza a helyére, ahonnan jött és ne engedjünk be többet belőlük.


Nem értem, hogy miért lenne baj, ha nem lennének muszlimok, kínaiak, afrikaiak Európában. Most tényleg, ennyire nem tudunk nélkülük boldog és teljes életet élni, vagy mi van?

2011. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez marhaság

1. ha nem OV vagy akkor 0%hogy eltudod intézni

2. azért ne ösztönözzük már a tehetséges magyar honfitársainkat hogy mennyenek küldöfldre mert nekik szabad a ,,selejt,, meg maradjon itthon

2011. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten Magyarország védelméről lenne szó, hanem egész Európáéról.
2011. aug. 9. 22:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem támogatnék ilyesmit addig, amíg pontosan nem tudom, mire gondolsz.

De várj csak... "bizonyos feltételeknek meg kellene felelnie" alatt mit értesz? Jó volna tudni előbb.

"...aki nem tud felmutatni semmit, az marad otthon." Aki tanulni megy más országba, az sem tud (egyelőre) felmutatni semmit. Vele mit tennél?

2011. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz, de te se várhatod tőlem, hogy pontosan megfogalmazzam, paragrafusokra bontva az elképzelésem.

Nem vagyok jogalkotó, de a lehetőségekhez képest próbáltam közölni, hogy mi lenne a cél, tehát az építő jelleg.

Aki tanulni készül xy országba és megvan a megfelelő eredménye hozzá az már bőven elég ahhoz, h az adott ország bizalmat szavazzon neki.

2011. aug. 9. 23:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Néhány évtized alatt kiürülne Európa.
2011. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Késsz.

Úgy gondolom, hogy érthetően fogalmaztam meg a kérdésem.

De akkor felteszem másképp a kedvetekért.

Szal, aki egy utolsó moslék sz*arházi, aki arra nem volt képes, hogy egy szakmát kitanuljon valamint dolgozzon bármilyen területen pár évet továbbá büntetlen előélettel rendelkezzen....

2011. aug. 9. 23:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Én elsősorban a hazámra gondolok, mert itt élek.

És azért nem támogatnám, mert ide aztán a kutya nem jönne dolgozni 3diplomával 10 nyelvvizsgával, viszont innen a tehetséges fiatalok, idősek mennének el ahogy lehetőségük van rá(ez most is így van) a "selejt" pedig itt maradna.

2011. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pfffffff...

Baz*dmeg szerinted most, h oda megy mindenki ahová akar a 10 diplomás embered nem fog elmenni?XD

2011. aug. 9. 23:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Dehogynem de a "selejt" is:D

Nem mondtam hogy ez jól van így de ez még a jobb a két rossz közül.

2011. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!