Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincs Magyarországon...

Miért nincs Magyarországon munkahely?

Figyelt kérdés
nem tudom hova való ez a kérdés de kíváncsi lennék rá.
2011. aug. 21. 11:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nekem van rendelésem és pont az baj , h nem tudok többet vállalni mit a jelenlegi kapacitás.

De beruházni és további embereket felvenni?...á, eszembe sincs addig amíg ilyenek a körülmények!

Vannak ágazatok ahol restrikció van, de (a cégem)én alig éreztem a válságot amire jócskán rátett maga a pánikolás is.

2011. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Vannak ágazatok ahol restrikció van"


Főleg olyan van. Ott pedig nem lesz több munka az járulékcsökkentéstől.

2011. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 klixa ***** válasza:
100%

azért, mert itt nem az a célja az elitnek, a vezetőknek, hogy az ország, a lakosság fejlődjön! Itt a bomlasztás a lényeg, a gazdaság tönkretétele, és az emberek butítása.

Itt is lehetne újra gyártani. Rengeteg olyan feltaláló van, akinek a magyar állam ellehetetleníti az életét, pedig találmányukkal munkahelyeket teremtenének... de ez nem cél.

2011. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!