Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hiszed, hogy egy felsőbb...

Hiszed, hogy egy felsőbb hatalom felvásárolja, jobbanmondva eltulajdonítja Magyarországot?

Figyelt kérdés

Nem nevezhetem meg(sajnos),de gondolom nem is kell,hisz mindenki tudja kikre gondolok.

Fiatal lány vagyok,nem értek a politikához és nem is érdekelt bevallom,hisz annyit látok,hogy mindenki hazudik.

Ha sikerül és valóban az Ő kezükbe kerül az országunk,akkor mi lesz a sorsunk?

Tehetnénk ellene vagy már visszafordíthatatlan?Mit gondoltok mi várható a jövőben,mi vár Magyarországra?


2011. aug. 30. 18:37
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elismerő szavakat...

Egyébként így,hogy kivitatkoztad magad,talán értelmes hangnemben is írhatnál.

Leírnád esetleg mi a problémád a kérdésemmel?Jobbanmondva kinek árt az,aki esetleg lát benne valamit?

Gondolom Te a két nagy párt valamelyikét részesíted előnyben,valahogy sejtem melyiket.Ők mit tettek?

Miért tart itt !M!agyarország ha nem amiatt,amit a kérdésben feltettem?Azon kívül,hogy olyan hülyék is élnek mint én.

2011. aug. 30. 19:39
 22/32 anonim ***** válasza:
Ez nekem jött? :)
2011. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%

19:39


"Leírnád esetleg mi a problémád a kérdésemmel?"


Már válaszoltam a kérdésedre. Országokat nem lehet sem adni, sem venni, sem ellopni. Hülyeség a kérdésed.

2011. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Mit?Mondjuk,hogy én minden embert tisztelek,addig amíg ezt a tiszteletet el nem játsza.És nem a nézeteivel,nem a helyesírásával,hanem a tetteivel.

Hazajött a párom,Őt fontosabbnak tartom mint itt vitatkozni egy megkeseredett emberrel.Részemről lezárva.

2011. aug. 30. 19:41
 25/32 anonim ***** válasza:
93%

"Miért baj, hogyha valaki nemzeti érzelmű?"


Nemzeti érzelmű nem attól leszel, ha:


- nagybetűvel írod a magyar szót

- tányérnyi kokárdát teszel a melledre április közepén, mert a Viktor ellenzékbe került

- magyar zászlót lobogtatsz az év 365 napján

- "magyar vagyok, nem turista" illetve "milyen hatmillió?" feliratú pólóban szaladgálsz

- teli torokkal fröcsögve zsidózol, cigányozol, tótozol, komcsizol...

- magas benzinárak elleni tüntetés szándékával meg akarsz zavarni egy zenei fesztivált

- svéd náci zenekar koncertjén lengeted a karodat, miközben könnyezve emlékezel hazád megszállóira és honfitársaid gyilkosaira

- kimész dobálózni és üvöltözni a melegek felvonulására

....


A nemzeti érzelműség ennél sokkal mélyebb, és tisztább kategória. Illene a fentieket nem ide keverni.

2011. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
20%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42


Drága barátom. :) Itt van a probléma! Ha valakiben nemzeti érzelem van, az már náci. Miért is?

Nem az az idióta skinhead vagyok aki mindenkit gyűlöl, és közben azt se tudja ki az a Kossuth Lajos. Magyar vagyok!

A kettő nem ugyan az! Amúgy szerintem fejezzük be a vitatkozást, ennek nem itt van a helye.

2011. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
41%

"Ha valakiben nemzeti érzelem van, az már náci."


Pont azt írtam le, hogy a kettő két külön kategória ;)

2011. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%

Én hiszem, hogy fel akarják vásárolni Magyarországot.

És sajnos elég jól haladnak.

De nem baj, minél jobban felvásárolják és nyomorba taszítják lakóit, annál nagyobb lesz ellenük az ellenállás.

2011. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
73%

Már válaszoltam a kérdésedre. Országokat nem lehet sem adni, sem venni, sem ellopni. Hülyeség a kérdésed.


nem-e?csak megszállni,ahogy megszállták palesztinát,vagy gyarmatosították indiát,afrikát.egy kis történelem óra nem ártana..

2011. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. aug. 31. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!