Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? "Az...

Mi a véleményetek erről? "Az informatika a felsőoktatás sikerágazata"

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 6. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Az hogy ökörség.
2011. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy igaz!

A legjobban fizetett, legjobban keresett felsőfokú végzettségű emberek. Nem csak itthon, hanem Európa szinten is.

Tudom, IT mérnök vagyok.

2011. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van, párom pályakezdő programozó diplomásként olyan fizetést kap, amiről én még tizenéves tapasztalatokkal se merek álmodni!
2011. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

AZ én véleményem is az, hogy igaz.

Hiány van belőle és ez szinte az egyetlen olyan szakma Magyarországon amit megfizetnek. Könnyű elhelyezkedés, jó fizetéssel párosulva.

2011. szept. 6. 17:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a logisztika.
2011. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Van egy IT mérnök ismerősöm, aki logisztikus szakirányon végzett. Most keres munkát, és ahová felvennék, ott megkérdezik, hogy programoz-e valamilyen nyelven, merthogy a logisztikai tudását logisztikai programok írásában, tervezésében szívesen használnák.

De mivel nem tud, ezért csak mint logisztikus nem kell sehová.

2011. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:15



LoL


Egy informatikus aki nem tud programozni.

Milyen az infón belül a logisztika szakirány. Soha életemben nem is halottam ilyet. Sőt, úgy hogy mérnöknek ment. És hogy végezte el ha nem tud programozni? Ez elég hülyeség.

2011. szept. 7. 13:40
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 09:15


Talán mert nem informatikán keresztül kellett volna valahogy sandítani a logisztika felé, hanem Bsc-n logisztikai szakirányt választani, ahol lehet, vagy logisztika Msc-re menni ahol lehet. Utána nem kell figyelned, hogy mennyit tankolj a Mustangodba.

2011. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Talán mert nem informatikán keresztül kellett volna valahogy sandítani a logisztika felé"


De a kérdés még mindig az, hogy hogy lehet informatikus ha nem ért a programozáshoz.


"Utána nem kell figyelned, hogy mennyit tankolj a Mustangodba."


Ugyanez igaz az informatikusra. Vagyis ha reálisak vagyunk, hogy mikorra munstangra lesz pénze tényleg nem kell figyelni.

AZ informatikában van az egyik legjobb (ha nem a legjobb) kezdő fizetés.

2011. szept. 7. 17:42
 10/17 A kérdező kommentje:
Mennyi a fizetés logisztikában? Illetve mennyi 5 év tapasztalattal.
2011. szept. 7. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!