Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a 2007-es...

Mit gondoltok erről a 2007-es cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 8. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ránétem a karikatura pofájára és elment a kedvem attól, hoyg elolvassam a cikket.
2011. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj de bájos, hogy ha egy hozzászólás nem szimpatizál a nácikkal, azt a GYK cenzorai kitörlik :))))
2011. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyk cenzorai szerint már azt a szót sem lehet leírni, hogy "zsidó".
2011. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt két hozzászólás amelyik rejehwtól megkérdezte valaki, hogy miért nem kopik már le erröl témáról. Erre eltünt az a két megjegyzés.


Na ennyit a gyik-ról meg annak moderátoairól.

2011. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Azért jó lenne ha megtanulnátok, hogy a náci és a fasiszta két különböző dolog. Magyarországon Gömbös volt egyedül politikai vezetőként fasiszta, utána majd csak nácik voltak hatalomban később. A holokausztról pedig már leírtam a véleményem nem egyszer. Azért javaslom neked, hogy ne annak az embernek a történelem tudására hagyatkozz, aki még ezzel az alapvető különbséggel sincs tisztában amit az első mondatban kifejtettem. Olvasd el inkább a Holokauszt-vitát!
2011. szept. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A gyk cenzorai szerint már azt a szót sem lehet leírni, hogy "zsidó".

"

Te is leirtad, es megsem toroltek.


Ami a cikket illeti,(en TUDOM, hogy VOLT holokauszt), szerintem egyszerre szukseges es felesleges.

Szukseges, mert nem szabad a terepet a holokausztot megismetelni akarok szamara uresen hagyni.

Felesleges, mert aki hinni AKARJA, hogy nem volt holokauszt, az ugysem hajlando meghallami az igazsagot.

2011. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Te is leirtad, es megsem toroltek. "


Mint ahogy a 21:29-es hozzászóló rávilágított, előtte volt két komment, amit csak ezért töröltek.

2011. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!