Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Ellenkult...

Mi a véleményetek az Ellenkultúra. Infó blogról? Szerintetek fasiszták?

Figyelt kérdés
Itt van a blogjuk: [link]
2011. szept. 13. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

A francia "új jobboldal" nevű icipici szélsőjobbos irányzat 3-4 magyarországi híve által képviselt "mozgalom" oldala. Kb. ugyanolyan, mint a hungarista oldalak, de míg a hungarizmusnak lehet vagy 1000 híve ebben a 10 millió lakosú országban, addig a nouvelle droite-nak lehet vagy 10.


Ha baromi "különlegesnek" akarod magad érezni szélsőjobbos társaságban, idézd az ellenkultúrát. Ha értelmes dolgokat akarsz olvasni, ne ezen az oldalon keresd.

2011. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert a hungarista oldalak elég primitívek, itt pedig elég értelmesnek tűnő dolgokat lehet olvasni és szerintem nem is írnak rosszul. A kérdést pedig azért tettem fel, mert számomra nem egyértelmű a nézeteik. Tudsz róluk esetleg valami többet?
2011. szept. 13. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Miért primitívek a hungarista oldalak?

Én is olvasójuk vagyok és szerintem nagyon is megfelel a minőségük, nincs velük semmiféle probléma.

2011. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

"Én is olvasójuk vagyok és szerintem nagyon is megfelel a minőségük, nincs velük semmiféle probléma."


Hát, én erre nem lennék ilyen büszke :)

2011. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az oldal a primitív, hanem a tartalma.
2011. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, mert a hungarista oldalak elég primitívek, itt pedig elég értelmesnek tűnő dolgokat lehet olvasni"


Igen, értelmesnek TŰNŐ dolgokat. Azért te is érezhetsz valamit, ha így fogalmazol.


"és szerintem nem is írnak rosszul."


Nem mindegy, hogy az értelmetlen hülyeségeket milyen stílusban írják?


Egyébként szemben a hungarista tahósággal, a nouvelle droite-ra tényleg jellemző egyfajta értelmiségi(eskedő) stílus.


"számomra nem egyértelmű a nézeteik. Tudsz róluk esetleg valami többet?"


Újpogányság, biopolitika, néha tradicionalizmus. Eléggé színvonaltalan és életidegen dolgok, gimnazistákra és elsőéves bölcsészekre azonban rendszerint nagy hatásuk van.

2011. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
36%
Hát nem tudom... Én olvastam korábban párszor, de akkor nyoma sem volt hungarista, vagy ehhez hasonló eszméknek. Valóban elég jobbos blog, de nekem értelmesnek tűnt.
2011. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kukorika ***** válasza:
Szerintem az ideológia, ami mentén ügyködnek, egy újjáélesztett átöltöztetett ráncfelvarrt nácizmus bizony. És sajnos eléggé megtévesztő, mert pl Eduardo Rózsa Flores is közéjük tartozott, meg is alapította a Nacionalista Anarchista Pártot, holott Flores valójában az anarchizmus lovának másik oldalán volt, ő inkább anarcho-szindikalista volt, ami inkább a kommunizmusra hajaz, sőt szerintem az az IGAZI kommunizmus... TEHÁT SIKERESEN MEGTÉVESZTETTÉK ŐT IS... Node ez persze csak laikus magánvélemény, tévedés jogát fenntartva...
2012. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!