Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szaporodtak el itt...

Miért szaporodtak el itt mostanában a több regisztrációval rendelkezők?

Figyelt kérdés
Önmaguknak válaszolgatnak és helyeselgetnek. Röhejes!
2011. márc. 25. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak így tudnak érvényesülni, másként a kutyát se érdekli, amit írnak. Ha legalább jól csinálnák, hogy ne lehessen rájönni, de így, szánalmas.
2011. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudod hogy ugyanarról a felhasználóról van szó?
2011. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Rossz érzés lehet látni, hogy kisebbségben vannak.

Most vannak olyanok, akikről tudni lehet, hogy hazudnak, jellemzően az érvelni képtelen, nem életszerű történettel előálló "harminckét éves vagyok, hét diplomával, és mindegyik műszaki" fazonok azok, akik emellett egy frusztrált 16 éves lakótelepi kamasz szintjén mozognak szellemileg és érzelmileg azok, akiknél kilóg a lóláb.

2011. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ráadásul pontoznak, minta az állat. Én 85%-os voltam mikor elkezdtem rendszeresen írni ebbe a rovatba, most vagyok 70%. Ha olyanokat mondok, hogy "dolgoznak a tizenéves webnáci lepontozók", akkor azt a válaszomat is lepontozzák.

Hát igen. A jobbikos szavazó legjobb fegyvere egy vitában: a lepontozás

2011. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

volt olyan kommentelő aki le is bukott annó nálam, magát kezdte el oltogatni egy másik nick-el, azzal pedig felpontozta magát, engem meg le, mondjuk szarok bele. kb.


a pont nem jelent semmit, viszont az érzés jó volt amikor belebukott az egészbe:) ezeknek nincs nagyobb bünti.

2011. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nevetséges amit csinálnak.Mondjuk én ilyenekkel nem szoktam foglalkozni.

Legszívesebben azt vezetném be,hogy mindenkinek kötelező legyen kiírnia a nevét és minimum a várost ahol lakik.

Hirtelen elég sokan elhagynák ezt a fórumot.

2011. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, mivel ez egy névtelen fórum.
2011. márc. 25. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!