Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan ered az, hogy 9/11-én...

Honnan ered az, hogy 9/11-én a zsidók nem mentek be melózni a WTC-be (kollektíven) és milyen bizonyíték van erre?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy zsidók, muszlimok, keresztények egyaránt meghaltak ott. Annyi helyen előjön ez, hogy már nagyon kiváncsi vagyok rá!
2011. szept. 14. 21:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:18


A tényeket én is türelmetlenül várom.

2011. szept. 14. 22:49
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
Szamos zsido volt az aldozatok kozott - sot mi tobb, 4 izraeli zsido is (veletlenul eppen ugyeket inteztek az epuletben).
2011. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%

Ez nagyon tetszik:


"Szerintem az áldozatok kis száma miatt indult el a pletyka. "A két toronyban és a hozzá kapcsolódó épületekben mintegy 50 ezer, különböző nemzetiségű ember dolgozott." "A támadásoknak összesen 2995 ember esett áldozatául (2976 áldozat, 19 géprabló)"


Tehát még egyszer: 50 ezren dolgoztak az épületben, de "csak" kb. 3 ezren haltak meg. Szóval a terroristák által vélhetően elvárható legnagyobb pusztítás, azaz a kb. 50 ezer ember halála helyett mindösszesen ennek töredéke, azaz 3 ezer ember halt meg. És így az áldozatok nemhogy viszonylag, hanem az "elvárthoz" képest igencsak feltűnően alacsony száma miatt elindult a PLETYKA(wtf?!), hogy feltűnően alacsony volt az áldozatok száma... Aha, értem...


Na már most valószínűleg nem a felsővezetők kezdenek a legkorábban, de azt sem gondolnám, hogy 47 ezer felsővezető jut 3 ezer emberre. Szóval a 3 ezer ember nyilván nem pusztán valamelyik menő corporation alkalmazottja, hiszen ők éppúgy nem voltak jelen, vagy csak kis számban, hanem leginkább a még náluk is alacsonyabb beosztásban dolgozó (azaz "értéktelen, könnyedén pótolható") mindenféle kiszolgáló, takarító személyzet volt. Az is könnyen kikövetkeztethető, hogy az említett staff etnikai összetétele a legkevésbé sem volt zsidó, hiszen valljuk be ez a munkakör nem az ő asztaluk... Ezenfelül ha hozzávesszük, hogy New York-ban legalább minden 10. ember zsidó, és ha azt is számoljuk, hogy mivel történelmileg mindig is közel álltak a pénzhez (azaz, az említett 47 ezerből itt nem csak 4700-an voltak zsidók) valószínűleg a későbbi órákban szokásos "zsidó létszám" helyett ennek csak elenyésző töredéke volt jelen. Tehát a támadás megtörténtekor a zsidók tényleg nem dolgoztak:) - ahogy sok nem zsidó sem persze. Ezt kicsit ferdítve lehet úgy megfogalmazni, hogy "a támadás napján a zsidók nem mentek be dolgozni".


És mivel ez így volt, ezért elindult a pletyka, hogy ez így volt, érted már?!:D

2011. szept. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!