Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Munkaadóként alkalmaznál egy...

Munkaadóként alkalmaznál egy börtönből szabadult embert?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 09:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Az biztosan érdekelne,hogy miért volt börtönben, és amennyiben nem ártatlan emberek elleni vétségért ült, talán adnék egy esélyt.
2009. ápr. 25. 10:07
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Megmondom összintén nem! Akármit is követett el. Ez alól kivétel, ha hivatalosan tudná igazolni, azt hogy ö ÁRTATLANUL ült.
2009. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%

Ha hivatalosan tudná igazolni, hogy ártatlanul ült, akkor nem zárták volna börtönbe.

A kérdéssel kapcsolatban meg azt mondnanám, hogy az emberismeretemre bíznám a dolgot, ha szimpatikus és normális, akkor miért ne?

2009. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha olyanért ült volna hogy holokauszttagadás (próbálják büntethetővé tenni) tv-ostrom, 2006 os őszi események, molotov koktélos támadás cigányok ellen stb semmi akadálya sem lenne annak hogy alkalmazzam. Más esetben azonban nem
2009. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Én vettem fel nem egyszer. Ha a munkáját rendesen elvégzi, nem érdekel mit csinált. (ha nem veszem fel, akkor megy lopni - az jobb?)

Valaki nem venné fel "Akármit is követett el". Volt olyan emberem, akit leültettek orvvadászatért. Attól még dolgozni tudott. Ha valakit gondatlanságból elkövetett veszélyeztetésér csuknak le, az még nem bűnöző, csak egy gondatlan béna balfék.

2009. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem alkalmaznának, egy "gondatlan béna balfék"-et.

Szerintem. Bár attól függ mennyire kell ahhoz egy felelősségteljes ember.

2009. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
95%
Igen
2009. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!