Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek jogában áll-e a...

Szerintetek jogában áll-e a munkáltatónak kamerát felszerelni a teremben ahol dolgozunk, a dolgozók megkérdezése nélkül?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam elemelni semmit, rendesen dolgozom,félnivalóm nincsen, de akkor is zavar ha figyelnek munka közben, még akkor is ha azt az irodákból teszik.
2011. szept. 30. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Joga van hozzá.
2011. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Anélkül, hogy erről szólt volna előre, nem. Úgy sem, hogy ha csak dummy kamerát rak ki, mert az pont megtévesztésre készült (vagy igazit, csak nem működnek). Aki bátor, jelentse fel nyugodtan a munkaügyi felügyelőségen... De elég lehet egy üzemi tanácskozásnál is. Ha nem tetszik el lehet menni... Egyedül az öltözőben, wc-ben nem kukkolhat, lásd Egészséges erotika
2011. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A dolgozók megkérdezése nélkül igen, de a tájékoztatásuk nélkül nem.
2011. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nincs hozzá joga.
2011. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Joga van hozzá, és elég a főkapura /nem kell minden helységben/ kitenni a táblát, hogy kamerával megfigyelt terület.
2011. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
qkker! A főkapura sincs kitéve tábla,egyáltalán sehova sincs kitéve. Amúgy meg a munkaterembe lett felszerelve,mint írtam.
2011. okt. 1. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen törvény nem tiltja a biztonsági kamerák felszerelését zárt területen, márpedig egy gyár zárt terület, he nem tetszik menj máshová dolgozni, bár ma már mindenhova raknak kamerát.

Ha meg nincs félnivalód, akkor sz*rjál rá.

2011. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!