Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy megfenyegettek egy diáklányt, ha nem hagyja abba a politizálást, akkor nem érettségizhet le?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 5. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Persze utolsó, szóval szerinted olyan nincs is, hogy valaki nem lesz feleség meg anya, de attól még normális, jó ember??

Érdekes a hozzáállásod."


Nem ismerek olyan nőt, aki 35-40 évesen egyedülálló és közben normális. Az ilyen nők általában képtelenek egy férfi mellett tartósan megállapodni, soha semmi nem jó nekik, mindenben a rosszat látják meg, beképzeltek, nem bírnak magukkal, kakaskodnak és mindig szakítás lesz a párkapcsolatuk vége, mert vagy a férfi nem bírja már tovább, vagy a nő gondol egyet és hopp, lecseréli egy másikra.

2011. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Az iskolában és a munkahelyen sincs helye politikai tevékenységnek. Arra a párt helyiség való akit érdekel az odamegy ugyanúgy aki vallásos az a templomba megy.
2011. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az iskolában semmi helye a politikának. Annak pedig semmikép,hogy valaki tagokat toborozzon. Arról nem is szólva,hogy sportolóként és diákként nem kellene tevékenyen pártmunkát végezni.
2011. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Igaza van az iskolának. Ha aláírást akar gyűjteni, tegye iskolaidő után, legyen az bármelyik párt színeiben.
2011. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Tegnap 21:33-as!

Egyáltalán nem biztos, hogy

1. csak azért, mert te nem tartod őket normálisnak, tényleg valami baj lenne velük,

2. ha igazad is van, akkor sem jelenti ez azt, hogy mindenki ilyen lenne!

Kis tolerancia... Csak mert nem a te értékrended szerint él valaki, még lehet normális!

2011. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, egyetértek az iskola álláspontjával.
2012. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én viszont egyáltalán NEM!

MIFÉLE DEMOKRÁCIA EZ???

Bár jobbikos vagyok, nekem semmi bajom azzal, hogyha valaki, még ha MSZP-s is, a saját pártja mellett aggitál nyilvános helyen, akár az iskolában, akár másutt!Legfeljebb elkezdek vele a szünetben (természetesen nem tanórán, vagy a munka alatt) kultúráltan vitatkozni, de ha nem ért velem egyet, akkor se gátolom semmiben!


Persze, minket jobbikosokat próbálnak a leginkább ellehetetleníteni! Nem is csoda, hiszen nem vagyunk EU-konformok...

2012. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a politizálás nem iskolába, munkahelyre való, függetlenül attól, hogy melyik párt mellett szónokol valaki. Az ember ezekre a helyekre egyszerűen nem azért megy, hogy ez legyen a téma.


Megvan ennek is a helye, és felőlem bárki lehet bármilyen beállítottságú, amíg ezzel nem okoz bajt másnak, és nem szól le másokat az eltérő véleményük miatt.

De az embernek nem kell feltétlenül mindig és mindenhol ezzel foglalkozni, mert az már beteges... szerintem.

2012. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok.

Kedves utolsó: Valóban elsősorban nem azért megyünk a munkahelyre vagy az iskolába, hogy ott valamelyik pártmellett agitáljunk, hanem azért, hogy ott dolgozzunk, vagy tanuljunk. Azonban, ha valaki ezt megteszi, attól még nyugo dtan ott maradhat(na), bármilyen párt érdekében is csinálja. Hiszen demokrácia van, nem??

2012. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!