Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a JOBBIK...

Selim a trolloló kérdése:

Mi a véleményed a JOBBIK MAGYARORSZÁGÉRT MOZGALOM-ról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 05:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%
A LEGJOBBAK AHELYETT HOGY ÖRÜLNÉTEK HOGY BEVEZETNÉK A DEMOKRÁCIÁT ÉS A NÉPRE IS BÍZNÁK A DÖNTÉST NEM ÚGY MINT A FIDESZ.ÖRÜLHETNÉTEK HA FELSZÁMOLNÁK A CIGÁNY BŰNÖZÉST.SŐT ÉN AZT SZERETNÉM HA KI TENNÉK ŐKET AZ ORSZÁGBÓL!NYUGODTABBAN JÁRNA KELNE AZ ORSZÁGBAN MINDENKI.AZ ÉN TELEPÜLÉSEMEN A SZEPTEMBERI ELSŐ OSZTÁLYBAN CSAK 1 MAGYAR LESZ A TÖBBI MIND CIGÁNY.HÚZZANAK INNEN.KI KELLENE IRTANI MIND.A ZSIDÓKKAL SEMMI BAJOM DE A CIGÁNYOK PUSZTULHATNÁNAK.HITLER IRTHATTA VOLNA ŐKET PUSZTULÁSIG MÁRMINT A CIGÁNYOKAT.
2012. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Én sem értek mindenben egyet velük, VISZONT
2014. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A jelenlegi helyzetben ez a Párt az egyetlen Párt, amelyik valójában változást tudna eredményezni a magyar politikában! Aki változást akar az rájuk kell, hogy szavazzon, mivel egyik párt sem képes, sőt nem is akar változást a mai magyar politikai életben. És lássuk be, ahol most állunk nem túl rózsás a helyzet. Én az utóbbi időben pár barátommal arra az elhatározásra jutottunk, hogy kipróbálnánk magunkat a magyar politikai életben új párt szervezésével és az ismerősi köröm KIRÖHÖGÖTT!!! Én azt látom, hogy pejoráló, hogyha valaki ma Magyarországon politikus, és nem jó, mivel ők irányítják az országot, fel kéne nézni rájuk nem lenézni őket. Az az egészben a probléma, hogy nem tudunk felnézni rájuk, inkább mocsok-vagy szitokszóként használjuk egyeseknek a nevét, és meg is érdemlik! Az egyedüli párt, amely nem azért vált a szitokszók középpontjává, mert rászolgált, hanem azért mert változást akar abból gazdasági és politikai elkorcsosulásból, mint ami ma van. És ez a mai politikai elitnek szemet szúr, hogy egy párt a népet is meg akarja szólaltatni, nem csak a gazdasági elitet vagy az etnikai kisebbséget. Aki változást akar az vagy a Jobbikra szavaz, vagy ha pesti az illető, akkor az LMP-re! Jelenleg ez az a két párt amelyik változást sürget! A liberális, nagyvárosi oldalról az LMP, a konzervatív aprófalvas/kisvárosi oldalról a Jobbik!
2014. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!