Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Népszámlálás. Melyik lakáskérd...

Tywin kérdése:

Népszámlálás. Melyik lakáskérdőív mellé töltsek ki személyi kérdőívet?

Figyelt kérdés

A népszámlálási kérdőív kitöltése során az alábbi problémába ütköztem: Van két lakás (A és B), az A a bejelentett lakcímem, de oda csak hétvégente járok, és van a B, ami nem bejelentett lakcím, de életvitelszerűen itt élek.


A tájékoztatón ez áll (nem pontos idézet): Személyi kérdőívet kell kitölteni:

- aki életvitelszerűen él a lakásban

- akiknek ezen a lakcímen van az állandó otthonuk, de ide időszakonként térnek vissza.


Ezek alapján nekem mindkét lakáskérdőív mellé ki kell töltenek egy személyi kérdőívet?


2011. okt. 16. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
csak az egyik mellé tölts ki személyit, különben duplán fogsz számítani. Én az életvitel szerűennél tölteném ki, de igazából tök mindegy ebben az esetben.
2011. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nem agyalnék rajta, úgyse ellenőrzi senki, nincs jelentősége, hogy töltöd ki a neten. De a netes kitöltést csak ma éjfélig fogadják el.
2011. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!