Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Láttam gázos (riasztó) fegyver...

Láttam gázos (riasztó) fegyverben AK-47-eset, ugyanolyat üt mint az igazi, és a hangja is olyan batári?

Figyelt kérdés

Ha tud valaki infót róla,vagy linket,vagy bármivel szolgálni ezzel kapcsolatban,örülnék neki.:)

(PL.:ára,hol tudok venni,stb.)


2011. okt. 31. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem üt akkorát (a gázpatronok néha még az öntöltő pisztolyok szánját sem képesek rendesen visszarúgni, a szűkítés ellenére sem), és a hangja is csak olyan, amilyen a töltényé, bár az Umarex, amit próbáltam, elég meggyőző volt.

Használati értéke nem sok, magadnál úgysem hordhatod, dísznek jó.

[link]

2011. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy lenne olyan hangja mikor az éles lőszer hüvelye tele van puskaporral a gázé nem lehet még félig se, én azért nem tartom valószínűnek hogy azzal működik a sorozat ugyanis az AK-nál a gázdugattyú löki hátra a szánt és az csak úgy lehet ha a mag a csőben van, akkor megy a gáz vissza a dugattyúba másként fizikai képtelenség.
2011. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehet tele a hüvely puskaporral ezért a hátrasiklás szerintem lehetetlen.Az AK vaktölténye tele van puskaporral az hátra tudja lökni.
2011. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy csőszűkítéssel lehet, hogy van akkora gáznyomás, hogy hátralökje. De ennél úgysem szempont a sorozatlövő képesség, valószínű, hogy csak SA-t tud.
2011. nov. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,pont erre a linkre gondoltam!!:)
2011. nov. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!