Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudtommal Magyarországon...

Tudtommal Magyarországon nagyon megy a "titkos ügynökösdi". Hogy lehetnék én is az?

Figyelt kérdés
Régóta vonz ez a pálya, szerintem tökéletes lennék titkos ügynöknek. Tudom jól milyen lemondásokkal jár ez az egész, de ha kell ezt is vállalom. Csak, hogy most már lassan komolyan el kell gondolkodnom a fősulin, szeretnék pár tippet hogy hova is lenne érdemes menni. Vagy a fősuli nem számít? A válaszokat előre is köszönöm.
2011. nov. 9. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Titkos ügynök Bsc, majd Nagyon titkos ügynök Msc és végül Dzsémsz Bond Phd. De utóbbi csak a nagyon keményeknek van...
2011. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol a katonasagtol indulj el ezen az uton.
2011. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 asmosys ***** válasza:
100%

Nemzetvédelmisek felé kellene kacsintgatnod, aminél csak az jobb, ha Ők keresnek meg. Ehhez persze valami közelebbi pályán érdemes kezdened. A honvédség sem rossz.

A „szerintem tökéletes lennék titkos ügynöknek” hozzáállás pedig az - egyébként is brutális- pszichológiai teszten tuti bukó.

2011. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg profin néhány kevésbé népszerű, de külpolitika szempontjából érdekes nyelvet (arab, kínai, orosz, török stb.), lehet, hogy kiszúrnak maguktól. Persze nem James Bondnak.
2011. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ne James Bondozzatok már XD én olyanban gondolkodtam mint pl a terrorelhárítás (pont krav magázok, ami ugye a terroristák hatástalanítására épülő harcművészet)

Amúgy a nyelvekről: francia, német jól megy és az angolt is tanulom már

2011. nov. 9. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Fogod magad, és jelentkezel a Zrínyire, vagy kapásból a célponthoz adod be az önéletrajzod.


Egyébként, nem akarlak piszkálni, tényleg nem, de alap, hogy ilyen dolgot az ember nem "reklámoz", és maga jár utána a lehetséges jelentkezési módoknak - azaz, ha kérdez is, célirányosan kérdez, pl. felhívja a Céget. Emellé még iszonyat sok irodalmat olvas pl. a személyiségtípusokról, meg katonai dolgokról. Ja, és nyitott szemmel jár a világban...


Szerintem el fogsz hasalni a pszichológián; tényleg nem érzed, hogy ez a munka nem csak egy munka. Itt nincs magánélet, nincs nyavalygás, hogy pl. fáradt vagy, a személyiséged háttérbe szorul már-már egészségtelen módon, és nincs sok szabadidőd (konkrétan gyerekcsinálás közben is kirángathatnak az ágyból, hogy esemény van, irány megoldani).

2011. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze teljesen nem tudhatom mivel jár ez, de azért hidd el van elképzelésem róla. Amúgy nem reklámoztam, még nem keresnek, csak minél többet szeretnék erről tudni. Egyébként a célpontok alatt mit értettél? Remélem igazad van és akár a zrínyi nélkül is be lehet kerülni (bár észben tartom ezt a sulit, lehet majd megpróbálom csak az zavar hogy millió egy szak van ott). Mindenesetre köszönöm.
2011. nov. 9. 19:25
 9/10 anonim ***** válasza:
A célpont alatt a Hivatalt értettem, a nemzetbiztonságot. Lehet közvetlen náluk is jelentkezni. A jogutód (NAV) honlapját megtalálod, rajta az elérhetőségeket is.
2011. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dizus ***** válasza:
Az ugynok.hu-n megtalálod a hamarosan nyugdíjba menő magyar titkos ügynökök adatlapját.Vedd fel valamelyikkel a kapcsolatot és segíteni fog bejutni.Meg ha jó rád az övé,akkor ad munkaruhát is.
2011. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!