Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az a mondás hogy...

Miért van az a mondás hogy IDŐSEBB VAGYOK MINT SZLOVÁKIA? Csak mert azt hittem hogy Szlovákia az 1. világháború utáni békében született, de akkor egy 18 éves miért mondhatja hogy idősebb vagyok mint Szlovákia?

Figyelt kérdés

2011. nov. 9. 21:07
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
mire gondolsz hogy HIBÁZOTT? konkrét dolog vagy úgy egyébként?
2011. nov. 9. 22:45
 22/39 anonim ***** válasza:
83%

<covenant>


Te nem vagy normális. Ki beszél itt genetikáról. Aki itt rasszista az te vagy.

2011. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
82%

Ui: További jó gyülölködést!"


Akik itt gyűlölködnek és általánosítanak (ahogy be is ismerted) azok ti ballibek vagytpok.

2011. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

emberi jogokat nem tisztelő

kirekesztő állam szlovákia

semmivel sem körözött le minket

eu-ban azt hiszik, van helye annak,

amit művelnek


köztárs.elnök kvázi be nem engedése

miközben szabadon járhatunk-kelhetünk

elképesztő


nyelvhasználat szankcionálása

elképesztő


ezeket nem lehet szeretni


még a zsidókat is mind megölették

2. vh. alatt

tiso nevezetű katolikus pap, akiből min.elnök lett

a

2011. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"Csak mert azt hittem hogy Szlovákia az 1. világháború utáni békében született, "


Akkor bizony eléggé rosszul hitted. Ismereteid rendkívül hiányosak. Pótold!

2011. nov. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
ismereteim hiányosak? persze hogy azok mert középiskolába járok 11-es vagyok! Majd pótolom ha oda érünk!
2011. nov. 10. 06:15
 27/39 anonim ***** válasza:

"Ha rádgyújtom a házadat, akkor is ilyen végtelenül pacifista leszel? Elvégre ami történt, megtörtént, nézzünk a jövőbe, legyünk barátok!"


Eloltani a tüzet, újjáépíteni, intézni a sorsodat (ülsz pár évet). Ez a helyes sorrend. Ha tűzoltás közben veled törődne, sokkal több munkája lenne az újjáépítéssel. Ha még aközben is téged szidna, rosszabb átmeneti szállást készítene magának több idő alatt nehezebben, és azokat, akik akár az oltásban, akár az építkezésben (ha maradnak mellette akkorra) az őrületbe kergetné.


Az összetartók segítő szándéka ér a legtöbbet egy ilyen helyzetben, a harag itt is nagyon rossz tanácsadó. Aki ennyit nem lát át, az szánjon már rá tíz percet egyszer az életében, hogy végiggondolja! Mi dolgunk nekünk a szlovákokkal? Nem volna esetleg jobb dolgunk is, ami az épülést szolgálná? Előtte egy kis tűzoltás, hm? Mondjuk ne dolgozz multinak éhbérért, keresd a hazait, helyit, ne vedd el mások maradék kedvét az értelmes munkától?

2011. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
* "azokat, akik [...] SEGÍTENEK" - bocs...
2011. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Heckler ***** válasza:

"(ülsz pár évet)"


Oké, akkor térjünk vissza a témához, mikor fognak a tótok, oláhok, rácok ülni pár évet?

2011. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:27


Miert beszelsz indulatokkal teli? Az egesz vilag ugy mukodik, hogy csoportokat alkotnak, es a csoporton belulieknek "KEDVEZOBB" jogai, lehetosegei vannak, mint az azokon kivulieknek. Es Szlovakia rohadtul mutatja is ezt az ott elo MAGYAROKKAL szemben.


En nem vertem meg senkit MO-on azert, mert szlovakul beszelt. Es a foldjeiket sem koboztam el.


Szerintem egyaltalan nem KOSER az, hogy a fejunket a homokba dugjuk, ugyhogy ennyit nyugodtan benyelhet Szlovakia.


Amugy most adtam el egy kocsimat. IDOSEBB VOLT, MINT SZLOVAKIA.

2011. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!