Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csak Hitlert "csesztetit...

Miért csak Hitlert "csesztetitek"?

Figyelt kérdés
Ott volt Sztálin ő mennyi embert ölt meg??? Sokkal többet, mint Hitler. Miért csak arra emlékeztek, hogy Hitler koncentrációs táborokat hozott létre???? Ott voltak az amerikaiak meg azt hiszem a franciák nekik előbb voltak ilyen táboraik, mint Hitlernek. Igaz a háború utolsó éveiben megzavarodott, de akkor is. Sok mindent vitt véghez. Miért folyton őt veszítek elő??? Sok szörnyű dolog történt már a történelmünkben érdekes azok nem voltak brutálisak???

2011. dec. 6. 18:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
78%

21:23

"...(Hitler)...mert a mai toplistás népirtók közt is csak lelkes amatőrnek számított. Nézzétek meg például az amcsikat."


Az amcsik ugyan sok disznóságot elkövettek, elkövetnek, de népirtást speciel nem.

Továbbá egyetlen amerikai elnök sem változtatta füstölgő romhalmazzá az Egyesült Államokat, Hitler ezt tette a saját hazájával.


Nem kell védeni sem Hitlert, sem Sztálint, az emberiség szemetje mindkettő, függetlenül attól, hogy melyiknek hány emberélet szárad a lelkén. Tízmilliók, de a pontos számokról örökké fog folyni a vita.

2011. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
"Szerintem meg inkább azért, mert hasonlóan sötét lelkületű, és fáj neki, hogy nem tudott még több zsidót a halálba küldeni." Köszi. Ilyet még senki sem mondott rám. Amúgy mi bajom lenne a zsidókkal??? És csak azért tettem fel a kérdést, hogy megkérdezzem miért csak Hitlert veszik az emberek elő a tömeggyilkosok közül. És igen én is beszélek Hitlerről, de általában nem a gyilkolásos részéről, mert azért szerintem neki is volt jó oldala. Talán ez az oldala eltörpül a sok gonoszság mellett, de ott volt, és nem lehet figyelmen kívül hagyni.
2011. dec. 6. 22:02
 23/39 anonim ***** válasza:
Persze, minden tomeggyilkosnak van jo oldala is. Sztalinnak is volt, Hitlernek is volt - peldaul nagyon szerette ot az anyucikaja.
2011. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Igenis volt jó oldala. Például lehet, hogy ez nektek nem számít, de a cselédek is ugyan abból az ételből kaptak, mint a Führer. :S (És most kérlek ne kössetek bele, hogy miért hívom úgy, hogy Führer ha nem vagyok náci ha az lennék akkor azt mondtam volna, hogy mein Führer). Szerette a gyerekeket. Az állatokat stb.
2011. dec. 6. 22:29
 25/39 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan azt az ételt kapták? Szerette a gyerekeket és az állatokat??? Úgy néz ki hogy eddig sötétségben éltem, valamit nagyon elbasztak akkor az ellene szövetkezők hiszen ennyi jó cselekedettel ő volt a megváltó !!!! Mit tettünk?? ÓÓÓ mit tettünk....
2011. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szentté kellene avatni, de minimum Nobel-békedíjat érdemelne a humanitárius cselekedeteiért... :)
2011. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
68%

"Sztálin kb 50 millió ember halálát okozta,Hitler kb 6 millióét.Kedves első,nézz utána,a kérdés jogos!


A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad."


Komolyan hol elsz Te dobozban? hitler tobb mint 50 millio ember eleteert felelos akik a II. vilaghaboru soran vesztettek eletuket!

2011. dec. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Igenis volt jó oldala. Például lehet, hogy ez nektek nem számít, de a cselédek is ugyan abból az ételből kaptak, mint a Führer. :S (És most kérlek ne kössetek bele, hogy miért hívom úgy, hogy Führer ha nem vagyok náci ha az lennék akkor azt mondtam volna, hogy mein Führer). Szerette a gyerekeket. Az állatokat stb."


Szerette a gyerekeket? vajon amikor Lengyelorszagot lerohanta majd atgazolt europan megis mit gondolt, hogy a gyerekeknek jot tesz? A cseledek meg azert kaptak abol az etelbol, hogy meggyozodjenek nem-e mergezett...

2011. dec. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező ne kezd el itt mosdatni a világ egyik legnyagyobb szemetét. Igen, tényleg volt egy jobb oldala. Meg egy bal is. Meg volt eleje, meg hátulja. ÉS? túl sok rosszat tett ahhoz, hogy az a csöpnyi jó ami esetleg nagyon nagyon mélyen benne volt, számítson. Aki akár csak egy embert szánt szándékkal megöl, már annál se számít az a csöppnyi jó, hát még azoknál, akik milliókat irtottak ki.
2011. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, védeni nem kell, de másokról tényleg hallgatnak.

Pl. Az országa méretéhez képest, a történelem legbrutálisabb tömeggyilkosa lehetne (ca. a lakosság 1/3-át írtotta ki) békés öregkorban halt meg. Pedig ott nem kellett zsidó származás, elég volt egy szemüveg azért, hogy valakit kinyírjanak!

Sőt még az elkergetése után is több, mint 20 évig befolyása volt az országa egy részére.

Őt miért nem szidják szinte sohasem?


[link]


21 évvel élte túl a diktatúráját, de nem börtönben, hanem

Az ottani áldozatoknak miért nincs egy világszerte elismert és propagált emléknapja, mint az gázkamrákban vagy a gulágokon meghaltaknak?

2011. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!