Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy lázadás, forradalom, polgárháború, vagy bármilyen hasonló esemény a közeljövőben bekövetkezzen Magyarországon?

Figyelt kérdés

Rengeteg (tényleg, rengeteg) embertől hallom az elégedetlenséget, szinte nincs is, aki elégedett volna az ország helyzetével úgy kábé a 2000-es évek óta. Most már tényleg egyre rosszabb és tűrhetetlenebb a helyzet?


Eltarthat ez évekig, neadjisten évTIZEDEKIG fegyveres konfliktus nélkül? Vagy már ennek a határán vagyunk?


Én logikám az, hogy habár az egész országon úrrá lenne a káosz és az anarchia, az emberek még ezt is bevállalnák, hogy végre véget érjen ennek a szörnyű és hasznavehetetlen parlamentnek a működése. Mert az tény, hogy senkivel nem jutnánk előrébb a bent lévő pártok közül.


2012. jan. 2. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
0 azaz nulla. Semmi sincs meg a forradalomhoz. Ha feri beszéde után nem volt akkor most se lesz, hiába teszi fel még ezt a kérdést 246434 ember.
2012. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó bocsi, az én hibám, tudom...eléggé szkeptikus vagyok, nem tudom elképzelni hogy még olyan 2020-2030 körül is ezek legyenek az ország élén. Nem az emberekre gondolok elsősorban, nyilván sokan már 90 évesek lennének addigra, hanem a pártokra
2012. jan. 2. 22:10
 3/8 Panda Péter ***** válasza:
36%
szerintem néhány éven belül ennek nagyon kicsi az esélye. 2006-ban nagyobb sanszot láttam rá, a feltüzelt szélsőjobból kinézem az ilyesmit. a mostani ellenzék jóval demokratikusabb, ha sikerül megbuktatni a mostani kormányt, szerintem mindenképpen agresszió nélkül fogják csinálni.
2012. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Pande Péter te igaz homoszekszuális vagy?
2012. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Panda Péter egy újabb Covenant, Madárkám féle libsi, akinek a baromságait mostantól olvashatjuk itt.
2012. jan. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A forradalmat sosem az elégedetlen tömegek csinálják, hanem az erős, jómódú középosztály és értelmiség. Brutális, kegyetlen rendszerek maradtak fenn sokszáz évig úgy, hogy az elnyomottak meg sem mertek mukkanni. A balhé mindig akkor tört ki, ha az egyik erős réteg féltékeny lett a másikra és ráuszította a tömeget.


Itt igazából nincs ellentét a jobb- és a baloldali vezetés között, mert mindkettő ugyanazt csinálja, és nem is akar mást csinálni. Fenntartanak egy kis látszatcirkuszt a nép kedvéért, de eszük ágában sincs nekimenni a másiknak. Erős középréteg meg itt nincs. Tehát nem lesz forradalom, csak egyre nagyobb szívás, és mindenki egyre jobban befogja majd a pofáját, ha élni akar.

2012. jan. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Panda Péter ***** válasza:
70%

jah bocs, nem tudtam hogy itt a negatív IQ meg az agyatlan radikalizmus a divat.

egyébként a politikai/filozófiai nézeteimnek mi köze a szexuális hovatartozásomhoz? miért kell rögtön személyeskedni? oké, tiszta sor, a primitív emberek rögtön az erőszakos módszerekhez folyamodnak.

viszont ne gondold, hogy férfiasabb vagy az idióta világszemléletedtől.

2012. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen semmi! Sokkal rosszabb helyzet kéne legyen hogy forradalom vagy polgárháború legyen.
2012. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!