Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy egy zord...

Nem lehet, hogy egy zord reggelen a BKV is bejelenti, hogy utasokat "átmenetileg" nem szállít?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy én a MALÉV-ügyet is műbalhénak tartottam ma reggelig. Biztos voltam benne, hogy a sok rinyálás után majd úgyis megoldódik valahogy. Aztán puff! A BKV-val mi lesz?

2012. febr. 3. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Majd mindkettő zsidó kézbe kerül.
2012. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd beborul az is.Oszt lehet biciklizni.Vagy osztódással szaporodik és piaci alapokra kerül.Szal aki bírja marja.


Lassan ki fog vonulni névlegesen is az állam a szolgáltatásokból, mert sokba vannak ezek ám és alig jut már rendes fizetésre sem a vezetőknek.Legutóbb is vacak Skodákkal kellett beérjék ,amikor még Sváziföldön és Új Guíneában is Mercijük van az állami vezetőknek.

Egészségügy nem lesz mert az ősszes doki és ápolónő elmegy Skandináviába.Vasút se lesz ,mert ilyen árakkal a személyszállítás veszteséges.Azt ezt kompenzáló teherfuvarozást meg már rég eladták egy fehér lóért ,egy véka lencséért és 3 üveggolyóért az osztrákoknak.Nyugdíj se lesz ,mert 78 év lesz a nyugdíkorhatár és azt aki pofátlan módon véletlenül megérné a Dunába folytják.Aki pedig a segíjjj szót ki meri mondani szintén felakasztják.Katonaság már most sincs komoly mert több a tiszt mint a baka .A fegyvernek látszó "fegyvereiket" meg nyugati fegyvertukálókból szerezték be.Rendőrség meg minek mikor úgyis csak a jó meleg rendőrségi irodákban punnyadnak és negyvenen parancsolnak az egyetlen Nemecsek közrendőrnek.

PONT PONT PONT

2012. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utasokat eddig se szállított, csak zombikat.
2012. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 2. olyan jól leírta, hogy az szerintem már egy kis irodalmi alkotás! Csak az a baj, hogy igaz, még ha így nem is szoktunk belegondolni.
2012. febr. 3. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a BKV és a Malév nem ugyanaz a kategória.

Nemzeti légitársaság nélkül remekül megvan egy ország, a helyi tömegközlekedésre pedig szükség van, de az többnyire mindenhol veszteséges.

2012. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt valahol egy cikk, hogy több Budapest méretű város van a világban, főleg Afrikában és Ázsiában, ahol nincs semmilyen államilag szervezett helyi tömegközlekedés. De az emberek és a helyi kisvállalkozók különböző kreatív módokon ott is megoldják, hogy akinek nincs kocsija, eljusson az úticéljához.
2012. febr. 3. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt várom, amikor a bankok nem fognak kinyitni. Csak egy hétre mondjuk bank holiday. Na akkor mi lesz?
2012. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát, én nem bánnám. Rájönnének az emberek h mekkora marhák voltak, amikor a belvárosi lakásukat elcserélték valami kertvárosi sz*r kertesházra, h aztán csak növeljék a szmogot bent. A többieknek mondjuk csak simán szopás. Felmennének az albi árak az biztos.
2012. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!