Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért őrzik a bezárt, üres...

Miért őrzik a bezárt, üres OPNI épületeit (Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézet, Lipótmező, Hárshegy)?

Figyelt kérdés
Egyszer volt szerencsém megtekinteni egészen közelről öt napon keresztül figyeltem meg. Esténként némely ablakban égett a villany (talán kísértetek?), sőt max. 2 éves felújítási munkákat végeztek az egyik melléképületen. Elég furcsa és különös, hogy az üres kórházat mennyire őrzik.

2012. febr. 19. 23:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát igen, kijelölhették volna legalább hajléktalanszállónak, de valamiért nem tették
2012. febr. 21. 18:07
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Kedves kérdező, én úgy vélem, hogy te azt akarod hallani, hogy ott a csúnyagonoszpszichiáterek titkos kísérleteket folytattak az embereken és az ő szellemeik kísértenek és ezért őriztetik, nehogy baj legyen. Az igazság valószínűleg az, hogy nem akarják, hogy az önjelölt kísértetvadászok, a drogosok vagy a hajléktalanok beköltözzenek. Amúgy meg, mi a fenének figyelted meg 5 napon keresztül? Oké, hogy feltűnik, nade öt napon át?
2012. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

"kit nem érdekelne hogy vajon mit csinálhatnak egy bezárt bolondokházában?"


Engem :D.

2012. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi, nem szenvedek ilyen agyszüleményekkel, csak ötleteket szeretten volna, másképp meg a szomszédban voltam :D
2012. febr. 24. 23:26
 15/15 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mit csinálnak??? Gyereket! :D Megy a szex,1000-rel! Én is ott vesztettem el,a szüzességem,még anno,14-évvel ez előtt ;) Amint a titkos orvosi kísérleteket,és talán kísérteteket,Én sem tartom kizártnak. :D De a tény az,hogy az épületet fegyveres biztonsági őrök őrzik! Mivel műemléki védelem alatt áll. Én anno,2009-Őszén kifaggattam egy éppen "Őrködő" Biztonsági Őrt,aki nekem el mondta,hogy vagy 20-an Őrzik. Mert ez a dolguk. Vagyis a munkájuk. Ő,vagyis a morcos "Nagy Liberális" szadeszos "Őrbácsi" Horváth Ágnes fanatikus rajongója,és még mindig nem sikerült még Ágika cicijét megfognia,hiába küldött szerelmes levelet az SZDSZ-es ex E.Ü. Miniszter asszonynak. Nekem elmondta,hogy Ő,inkább lerombolná az igen értékes épületet,de pechére,pont azt kell őriznie,amit gyerek kora óta gyűlöl. Mert anno kamasz korában,oda vitték,az O.P.N.I Zárt Osztályára,és az Ápolók porig alázták,verték. Az Orvosok meg hatalmas szurikat adtak neki...Stb. Szegény kicsi Baka! :( De elő fordul,hogy régi betegek csoportosan jönnek vissza,bulizni. De a csövesek,és a drogosok,EMO-sok sem vetik meg,e szent helyet!
2014. júl. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!