Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitcsinálnátok ha ADÓSSÁGBEHAJ...

Mitcsinálnátok ha ADÓSSÁGBEHAJTÁS formaruhások jelennének meg nálatok?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm tartozott valakinek. Hitelezője megbízott valakit, hogy hajtsa be az adósságot tőle. A megbízott megjelent az adósnál ADÓSSÁGBEHAJTÁS feliratos autóval valamint négy személlyel akinek a felsőjén szintén ilyen felirat volt. Ez egyébként teljesen törvényes úgy tudom.

2012. febr. 23. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Semmit.


Leszrnám.


Vagy kiraknék egy nagy tábláta kertembe amin adósságbehajtás feliratú pólós ember van egy nagy piros karikába áthúzva.


Ahhoz az adósnak is joga van!:D

2012. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon meglepődnék, mert nincs kifizetetlen tartozásom.

Egyébként jónak tartom hogy ilyen formaruhában mennek ki, had égjen csak a pofája annak aki nem fizeti vissza a kölcsönt.

2012. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, azért elég nagy közröhejnek lennél a tárgya.
2012. febr. 23. 09:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Semmit.


Leszrnám.


Vagy kiraknék egy nagy tábláta kertembe amin adósságbehajtás feliratú pólós ember van egy nagy piros karikába áthúzva.


Ahhoz az adósnak is joga van!:D"


Igaz. Kár, hogy ezzel az adósságod nem törlődik el, csak egyre több lesz. Viszont az olyan embereket, akik azért kerülnek óriási kakiba mert nem is akarnak fizetni, nem tudom sajnálni ha hajléktalanok lesznek. Mert a sok szerencsétlen mellett ilyen buták is vannak, akik megpróbálják elsunnyogni.

2012. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Behugyoznék a röhögéstől, mert még sosem volt adósságom.
2012. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

"1-es válaszoló, azért elég nagy közröhejnek lennél a tárgya."


A te logikád követve akkor ugye az Adósságbehajtás feliratú póló is közröhej tárgya? Mondjuk szerintem is, háháháháhá...

2012. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó, ha látja az összes szomszéd az még jobban ösztönzi az embert arra, hogy törlesszen.
2012. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog,a behajtáshoz csak a bírósági végrehajtónak van joga.Tételezzük fel,hogy az az adós olyan életkörülmények közt él,hogy fizetésképtelen,akkor ott helyben agyonverik?Vagy a családját bedugják a mikróba,feltéve ha van mikró.Nem, ez kamu.
2012. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!