Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a (külföldi)...

Mit szólnátok, ha a (külföldi) párotok azt mondaná, hogy Trianon semmi?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy nekem már nem kéne ezzel foglalkozni, hogy Magyaro-t feldarabolták, mert úgyis régen volt, és nekem nem oszt, nem szoroz, hogy mekkora Mo.Meg hogy azzal kell foglalkozni, ami most van.Ez csak szerintem felháborító??
2012. márc. 8. 14:49
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
75%
Végre egy értelmes ember.
2012. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább a Szerelem, szex kategóriában tedd fel ezt a kérdést.
2012. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
72%
Ezért tart itt ez az ország, mert a múlton rágódunk, ahelyett, hogy a jövőbe néznék.
2012. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
31%
Azonnal kirúgnám. Bár külföldivel eleve ki sem kezdenék soha.
2012. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van. A tatárjárással sem foglalkozunk,vagy a törökvésszel. Azok is legalább akkora tragédiák voltak. elmúlt 100 év,a jelennel kellene foglalkozni! A Trianon elítélhetjük, de tudomásul kell vennünk.
2012. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
83%
Én magyar vagyok mégis azt mondom, hogy Trianon a múlté, persze nem volt igazságos, persze jól kiszúrtak velünk, de mindennek lassan 100 éve, sokkal inkább a jövőbe kéne nézni és nem a múltba!
2012. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Igen?Érdekes, hogy a hollókosztról meg kötelező ódákat zengeni....az nem a múlté??
2012. márc. 8. 15:24
 8/49 anonim válasza:
88%
Lesz*pnám magam örömömben, pedig lány vagyok.
2012. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
59%
Szakítanék vele.Nekem vannak elveim amit senkinek a kedvéért nem adok fel.Lehet hogy egy külföldi ezt nem érzi át de legalább ne mondaná.De persze nekem mindegy én csak azt írtam le amit én tennék nem muszáj neked ezt tenned.Sajnálattal látom hogy itt sok válaszadót nem érdekel ez a dolog és sok magyar mondja hogy ezt csak felejtsük el és hasonló.Ez nagyon el szomorító és sajnálom hogy nagyon sok magyarnak egyáltalán nem fontos a hazája.
2012. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
93%
ki mondta? a Holokausztot pont annyira kell/kéne emlegetni, mint trianon, mert szintén a múlté, pillanatnyilag mindkettő napi téma, holott egyiknek se kéne annak lennie...
2012. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!